2737
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38061 بازدید | 1067 پست
عزیزم بچه بی سرپرست مال کسانیه که نمیتونن خودشون بچه داشته باشن ولی اصلا به ندرت نیست الان مهنازاف ...

خدا براتون نگهش داره ولی من نظر خودمو دارم واسه همین نمیتونم اصلااااااااا حرفای شمارو از داشتن عضو جدیدی که بخواد خود مامانم بیاره درک کنم

و اینم بگم بچه فقط به کسایی که ندارن نمیدن اگر شرایطش باشه به بقیه هم میدن 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
عه

آره گزارش بزنن برات لغو کاربری میشی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مشکلت اینطور که میگی فقط جوون نبودن پدر مادره که هیچ فرقی نداره مگه اینکه خدانکرده بخوای خودخوا ...

نه عزیزم من دلایلم رو گفتم 

خودخواهی خودم چیه؟

هرکس جای خودشه

من سراغ زندگیمم ولی ...

خب همه حرفای همو درکک نمیکنن

2728
عزیزم من حقی ندارم و اونا مهمن اوکی  ولی ایا اون بجه گناه نداره؟؟؟ من الان مامانم 39 سالشه سن ...

عزیزم الان رو نبین بچه های کوچک هم ازذواج میکنن تا همین دو سال پیش سن ازدواج اونقدر بالا رفته بود که دست هر کسی بچه میدیدی فکر میکردی نوه شه همونها رو تصور کن بخوان بچه دوم بیارن. اگه به دومشون و هم زمان با بچه فرضی مامنتون بیارن وقتی هفت ساله بشه مادر همکلاسی هاش همچین هم جوون نیستن. خاله خودم دو تا بچه بزرگ داشت سال ۹۶ تو سن۳۹ سالگی بچه سوم رو اورد. مادر شوهر خودم تو سن ۳۹ شوهرمو بدنیا اورد و ۴۳ سالگی بچه آخرشو. الان ۸۰ سالشه ماشالله تپل و سرخ و سفید و سر حال..مطمئنم تو سن هفت سالگی بچه کوچیکش خیلی جوون میزده.حالا شما از کجا میدونی تو سن هفت سالگی بچه فرضی مامانتون پیر بنظر بیاد.

ببین پاستیل

من درکت میکنم شرایطت عادی نیست

ولی نه مادرت پیره

نه اون بچه در حقش ظلم میشه

این وسط ظلم به نظرم فقط به تو میشه

که باید مامانت کمکت بشه ولی داره خودشو درگیر میکنه

اما عیب نداره

روزی که اون پیر میشه

تو یه خواهر داری که مثل دختر میمونه برات و بهت میرسه و مونست میشه

و مثل خواهر برای دخترت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
پیر نیست مریم جان فقط خییییییییییییییییلی جوون نیست اینجا خیلیا این سن هستن تازه دارن مادر میشن

خودتون میگین تازه

کسی که تازه مادر میشه و برای اولین بار فرق داره با بقیه حداقل یکمم

مامان من همیشه همین سن نمیمونه

2738
ببین پاستیل من درکت میکنم شرایطت عادی نیست ولی نه مادرت پیره نه اون بچه در حقش ظلم میشه این وسط ...

من کمک دارم عزیزم مشکلی هم با کمک نکردن مامانم ندارم

من حرفم چیز دیگس

همونجوری که شما منو درک نمیکنی منم شمارو درک نمیکنم

اگه از حق خودت می گذری به نظرم بذار خودش تصمیم بگیره بعدا منت نذاره سرت،۳۹ سال سن بالایی نیست میتونه تحت نظر پزشک بچه سالم بیاره،صبر و حوصله تو این سن از جوونترها  هم بیشتره ،ببین بابات و مامانت چه تصمیم دارن اگه هردو موافقن نذار بگن تو مقصربودی  

خودتون میگین تازه کسی که تازه مادر میشه و برای اولین بار فرق داره با بقیه حداقل یکمم مامان من همیش ...

اینو میدونی که بارداری باعث میشه تا پنج سال خیلی بیماریهای مادر توسط خون جنین که با بند ناف به مادر اومده خوب میشه؟

یه دوست دارم سرطان حاد داشت که دکترا قطع امید مرده بودن ازش ولی چون تازه زایمان کرده بود خوب شد

گفتن مال خون جنینش بوده که تو بدن مادر تا پنج سال میمونه

پس یموقع دیدی حتی بچه عمر مادر رو دوباره بهش میبخشه حتی

عزیزم الان رو نبین بچه های کوچک هم ازذواج میکنن تا همین دو سال پیش سن ازدواج اونقدر بالا رفته بود که ...

نمیدونم چجوری منظورمو بگم بهتون ولی واقعاااا من به خاطر خودشون و اون بچه میگم فقط 

وگرنه که گفتم بره از بهزیستی بیاره خیلیییییییم خوبه خیلییییییم تشویقش میکنم

2706