2737
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38061 بازدید | 1067 پست
وایییییی نه ترو خدا من اصلااااااا دوست ندارم بیاره من خودم باردارم بعد مامانم بعد من بیاره؟

عزیزم این زندگی خودشونه درسته سخته اما خب مطمعنن بهتر از مریض شدن مادرته

حداقل دایم پیشش باش نزار جای خالیت رو حس کنه ک بفکر جایگزین نباشه

یادم تورو فراموش..
خوب الان تنها شدن بهشون سخت میگذره تا الان شما کنارش بودی احساس تنهایی نمیکردن

خب بالخره که من میرفتم 

بعد مامان من اصلااااا خونه نیست 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید فکر میکنه اشتباه کرده فقط یه بچه اورده. سنی ندارن مادرتون

اخه تا همین چند ماه پیش من واسه عروسیم میگفتم کاش خواهر برادر داشتم که عروسیم بودن میگفت خوبه تروخدا مگه الکیه

بچه مسولیت داره

الان یهو چی شدههه

2731
چه اشکالی داره من یه دختر خاله دارم که خاله ام بعد از سه تا نوه اش اونو باردار شده،چندین و چند مورد ...

نمیتونم اصلا قبول کنم

2738
عزیزم بارداری الان تو این سن ریسکه بعد مامان من اصلا خونه نیست بهونه میارههه بابا من حرفم اینه مام ...

خاله مامانم دخترش متولد ۶۵ پسرشم سرباز بود فهمید حاملس اونم ناخواسته اولش همه مسخره میکردن و میگفتن بنداز اما نگهش داشت الان پسرش ۹ سالشه هیچ کسم نگفت چرا...خدارو شکر زایمان راحت داشت دامادش اینام کاری نداشتن نوشم ۴ماه از پسرش کوچیکتره

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

یه نفر دیدم  با خالش همسن هس 

یه نفرم به بچه هاش نگفته بود بارداره  ب دنیا ک اومده بود باباهه بچه هاروبرده بود بیمارستان پیش نی نی بچه هاش بزرگ بودن یه دامادم داشت

سع نفرم دخترشون تو عقد بود باردارشدن با وجود داماد

یه نفرم تقریبا تو چهل خورده ای سالگی با وجود عروس داماد کلی نوه بعداز۱۷سال باردارشد الان بچش ۱۰سالشه

البته سن بالای ۳۵یکم خطرداره باید زیرنظر دکتر اقدام کرد

.

ولی مامان من بود حاظربودم حقوازش بگیرم تا بشیم انگشت نما

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
پس دوقلو بیار یکی از بچه هاتو بده مامانت نگه داره😍

بیاد همینو نگه داره نه بخواد خودش بیارهه

2706