2703
2553
عنوان

طلاق گرفتم امروز حالم خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4090 بازدید | 110 پست
کلی گفتم..مثل بعضی از زنای مطلقه بشم....میترسم از اینکه خدایی نکرده کم بیارم و اجازه بدم یه پسر وارد ...

فقط محکم باش . سعی کن وارد دوستیه احساسی نشی بفکر این باش ک پیشرفت کنی نزار کم بیاری که هر کسی بخاد بخاطر ترحم وارد زندگیت بشه ازت سو استفاده کنه . سعی کن نماز هم بخونی خیلی ارامش پیدا میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلی گفتم..مثل بعضی از زنای مطلقه بشم....میترسم از اینکه خدایی نکرده کم بیارم و اجازه بدم یه پسر وارد ...

خدا بهت ارامش بده عزيزم

فقط اينكه چطور اينقد زود ب پروسه طلاق رسيدي

تاپيك هاي قبليت از سقط و .... حرف زدي

همين چند روز قبل

2456

سرتونو گرم کارا مختلف کنین کلاسای متفاوت ثبت نام کنین ورزش کنین پارک برین سینما زبان های مختلفو یاد بگیرین و کلاسا هنری و موسیقی 

فقط مشغول نگه دارین خودتونو ارزو میکنم حال دلتون فوق العاده باشه❤

عزیزم وقتی خودت خودتو باور نداشته باشی چه جوری میتونه توقع داشته باشی دیگران باورت کنن؟!

به نظرم یه مدت طولانی رو فقط بزار برای اینکه به از اینجا به بعد زندگیت فکر کنی و راجبش تصمیم بگیری....

وقتی عقاید درست و محکمی داشته باشی و بهشون پایبند بلشی هیچوقت دچار لغزش نمیشی....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2714

زمان همه چیزو حل میکنه ، به خودت زمان بده فقط مواظب باش دست از پا خطانکنی چون الان داغی نمیفهمی از این شوک بزرگ که بیای بیرون میفهمی چیکار کردی، برو مسافرت برو باشگاه برو کلاس ذکر زیاد بگو قرآن بخون رابطتو با خدا نزدیک کن 

خدا خفه‌ت نکنه😂 یسری بچه ها صبح میان یسری نصفه شب یسری عصر اینا، ولی هروققققتتت اومدم دیدم تو هستی ...

😄😄😄😄😄😁😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
خدا بهت ارامش بده عزيزم فقط اينكه چطور اينقد زود ب پروسه طلاق رسيدي تاپيك هاي قبليت از سقط و .... ...

درسته من طلاق توافقی گرفتم هفته پیش درخواست دادم و چون وکیل اشنا بود سریع کارا رو ردیف کرد

چرا آرامش از هیچی نمیگیرم؟؟؟؟؟
ن

واااا 

برا چی نگرفتی 

اینجوری که کلی مشکل جلو پات هست 

ان شاللع یه کار خوب پیدا میکنی و خودتو بالا میکشی 

در صمن اگر خودت خودتو خراب نکنی دنیا هم بریزه سرت خراب نمیشی مطمئن باش 

طلب خیر و بهترینها برات ارزومندم

2706