2737
2739

شوهرم شماره هاشو ریخته بود رو گوشی بزرگه اش

همه رو اورده بود   منم کنجکاو شدم رفتم ببینم کی کی هست و همه رو نگا کردم

یه نفر هست که دوست شوهرمه و رفیق فابریک بودن مثلا ده سالی بود(قبل ازدواج الان کمرنگ شده تقریبا چون رفته شهر دیگه برای کار)    خبر هم دارم که میگه فعلا شرایط ازدواج ندارم برا همین صیغه میکنه     الان عکسشو نگا کردم تو واتساپ یه لحظه دیدم(شوهرم خوابه) پسره عین ترنس ها هست     بچه ها میدونم ترنس یه مشکلی هست که دست خودشون نبوده     ب نظرتون بزارم شوهرم باهاش ادامه داشته باشه دوستیش یا ن؟؟یا نگران نباشم انشالله مشکلی پیش نمیاد؟؟قیافش ب دختر ها میخورد  سنش ۲۵ میشه ولی ریش و سبیل نداره در حد پرز هست

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اولا ک عزیزم رابطشون کم رنگ شده

دوما چرا انقد نگاهت منفیه تا خالا چندبار باهاش خرف زدی بنطرت ادم بدی بوده ک اینجوری قضاوت میکنی..

بخاطر ظاهر و مشکل یه نفر بهش الکی شک نکن

یادم تورو فراموش..

شما همون کاربر حماسه آفرینی که با تاج و لباس پفی رفتی عروسی جاریت یا من اشتباه گرفتم؟!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706