2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه من هميشه تلاش كردم برا همين حتي ب نتيجه عم نرسيده باشه وحدانم راحته خداروشكر

درسته آدم تلاش کنه و نرسه بهتره تا اینکه مثل من همش حسرت بخوره و بس

دو ماهه میخوام برم پیش روانشناس هی امروز و فددا میکنم و زنگ نمیزنم وقت بگیرم😞

ميشه يكم توصيح بدني ي مثالم بزن

تو زمانی پیشرفت میکنی که هر روز یه کار متفاوت انجام بدی  حتی یه کار ساده به طور مثال قبلا اهل قهوه و اسپرسو‌نبودی ولی الان امتحانش میکنی حتی مثل یه عادت یا جاهایی که تا حالا تنهایی نرفتی مثل تئاتر سینما موزه کافه  کارای جدید بکن خلاقیت به خرج بده تو ظاهر و لباس پوشیدنت یه وقتابی هم بچه شو و با کودک درونت ارتباط بگیر برو پارک تاب بازی کنی کارهایی که تو بچگیت دوست داشتی انجام بده یه روز صبح ورزش کن یه روز دیگه با دوستت صبحانه برین طبیعت  یه روز صبح بگیر بخواب  یه روز صبح برو کوه  یه زبان جدید یا هنر و مهارت جدید یاد بگیر اگر تفکر چند سال پیشت با الان یکیه خیالی خوب نیست انسان همیشه باید منعطف باشه عزیزم و بقیه رو سورپرایز کنه باکار و چالشای حدید

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2738
تو زمانی پیشرفت میکنی که هر روز یه کار متفاوت انجام بدی  حتی یه کار ساده به طور مثال قبلا اهل ق ...

عزيزم مرسي بابت توضيحت

ولي من همه اينكارا م سهله حتي خيلي خيلي بيشتر از ايناشم انجام ميدم ولي مشكل همينجاس ك ميگم بازم روال همونه بازم تكرار 

راسش هم ميدونم مشكل چيه،ك برميگرده ب اوضاع افتضاح زندگيمون

ايتش منو دق مرگ كرده

عزيزم مرسي بابت توضيحت ولي من همه اينكارا م سهله حتي خيلي خيلي بيشتر از ايناشم انجام ميدم ولي مشكل ...

اره الان شرایط سخت شده اکثرا همینن ولی نمیشه که خودتو ببازی باید اتفاقا انگیزتو قوی تر کنی برای نجات

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
درسته آدم تلاش کنه و نرسه بهتره تا اینکه مثل من همش حسرت بخوره و بس دو ماهه میخوام برم پیش روانشناس ...

تو منی یا من توام..توی بی ارادگی وناامیدی روی همه رو سفید کردم..یه گوشی فقط دستم باشه ازصب تاشب تو نت

جیگیلی سابقم که معلق شدم 
اره الان شرایط سخت شده اکثرا همینن ولی نمیشه که خودتو ببازی باید اتفاقا انگیزتو قوی تر کنی برای نجات

اخ كه اين نجات رو خوب اومدي

نزديك ٣٥ سالمه

از وقتي يادم مياد زحمت كشيدم ك خودمو نجات بدم از اين اوضاع جهنمي

ولي روزب روز آتيشش تندتر شد 

اي خدا..

اخ كه اين نجات رو خوب اومدي نزديك ٣٥ سالمه از وقتي يادم مياد زحمت كشيدم ك خودمو نجات بدم از اين او ...

هیچکس جز خودت نه دلسوزته نه نجات دهنده فقط خودتیو خودت اتفافا خوب میتونی خودتو نجات بدی مایوس نباش