2726
عنوان

ی سوال متاهل ها بیان لطفا مجردا هم بیان شاید سوال اونا هم باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 56 پست

يكنواختى زندگى رو ميشه هزارجور رفع كرد. اما من قبل از ازدواج تجربه ى رابطه هاى متعدد رو نداشتم كه عادت كرده باشم و بخوام هى پارتنر عوض كنم.

ذاتا آدم تنوع طلبيم، اما تو اين زمينه، نه. احساس نيازم نميكنم به هيچ وجه. 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

من یه عشق داشتم خیلیم همو میخواستیم دو سال باهم بودیم اصلا قیافه نداشت  همه میگفتن خیلیم زشت بود ولی من هر روز بیشتر از روز قبل عاشقش بودم خیلیم بنظرم قشنگ بود الانم افسوس میخورم چرا ندارمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قبل ازدواج همین حسو دارم الان پنج ساله ازدواج کردم اما ب محض اینکه عقد شدم دیگه همه پسرا برام کمرنگ شدن حتی موقعی ک باهم دعوامون میشه بازم نمیگم برم سراغ کس دیگه اصلا از ذهنمم عبور نمیکنه

این حس بعد از ازدواج کاملا از بین میره

واسه منکه اینطوری بود

برای سلامتی و عاقب بخیری خودمونو خانوادمون و منو دخترم صلوات بفرستین😍
من یه عشق داشتم خیلیم همو میخواستیم دو سال باهم بودیم اصلا قیافه نداشت  همه میگفتن خیلیم زشت بو ...

چطو شد از دستش دادی

اگه دوس داشتی تعریف کن

کاربر جدیدم باهام مهربون باشین ممنون😁😍
2728
ممنون از جواباتون ولی خب همه اینو میدونن که بهترین روزای زندگی  دوران نامزدی هس بعدشم عقد&nb ...

دوران نامزدی خوبه

دوران عقد اصلا خوب نیس ی بلاتکلیفیه افتضاحه

منم قبل ازدواج همین حسو دارم الان پنج ساله ازدواج کردم اما ب محض اینکه عقد شدم دیگه همه پسرا برام کم ...

چه خوب خوشبخت باشی عزیزم

چرا بلا تکلیفیه؟

همه چی رو دایرس دعوا کنی خانواده ها میفهمن دخالتای بیجا

حرفو حدیث توقع اصن ی وضیعه

بنظرمن اصلا عقد خوب نی محصوصا عقدای طولانی

من فقط شوهر خودمو دوست دارم و کلن از هر مرد دیگه ایی عوقم میگیره اگه خدایی نکرده بیوه هم بشم محال بتونم مرد دیگه ایی رو تحمل کنم چندشم میشه واسه همین همیشه میگم فقط شوهرم ولاغیر....اگه حتی طلاقمم بده هرگز ازدواج نخواهم کرد

فقط شوهرموعشقه

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
همه چی رو دایرس دعوا کنی خانواده ها میفهمن دخالتای بیجا حرفو حدیث توقع اصن ی وضیعه بنظرمن اصلا عقد ...

اها

ممنون بابت راهنماییت❤🌷

چطو شد از دستش دادی اگه دوس داشتی تعریف کن

من میخواستم اون میخواست دو سال خانواده ها نزاشتن . به زور منو شوهر دادن . اگ شوهر نمیکردم عشقمو میکشتن . من شب عقدم کل بدنم کبود بود . از ترس این ک کاری ب عشقم نداشته باشن بیخیال شدم دیگ خب خدا نخاست . الان ازدواج کردم حسی ب اون ندارم فقط دارم براش فیلم بازی میکنم البته دلمم براش میسوزه ولی خب چ میشه کرد . 

من فقط شوهر خودمو دوست دارم و کلن از هر مرد دیگه ایی عوقم میگیره اگه خدایی نکرده بیوه هم بشم محال بت ...

خوشبخت باشی گلم

ص۱۲۰سال دیگخ زنده باشین

من میخواستم اون میخواست دو سال خانواده ها نزاشتن . به زور منو شوهر دادن . اگ شوهر نمیکردم عشقمو میکش ...

چه غمگین😭😭😭😭😭😭

2706