2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون منتظریم یکی تایپک بزنه بریم کامنت بخونیم😂😂

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728

بچه که بودیم اینجور مواقع میگفنیم چون میخوایم فوضولمونو بشناسیم ولی الان بزرگ شدیم با ادب شدیم نمیگیم اینو🤔🤔😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

تاپيك كه حوصلش رو ندارم يه جا گير كنم كامنت هم كه همه جا كه به من مربوط باشه يا اطلاعاتي داشته باشم حتمان ميزارم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من خوابم میاد😔شوهرمم بعد ی ماه اومده خونه این دخترای نامرد نمیذارن برم بخوابم اون بیچاره هم تنهاست😔

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

چشامون فقط بیداره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
بچه که بودیم اینجور مواقع میگفنیم چون میخوایم فوضولمونو بشناسیم ولی الان بزرگ شدیم با ادب شدیم نمیگی ...

ماشالله آواتاره چقدر ورجه وورجه مي كنه😂😂

2706