2737
2734

این ماه اولین ماه اقدامم نمیدونم چی میشه خانومهای خانواده میگن از کنارمون رد میشد حامله میشدیم کاش منم اینطوری باشم و این ماه پریود نشم

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉

یک عدد متوهم هستم  همش دلپیچه و باد معده دارم ببخشید احساس میکنم نی نی تو شکممه  و چون الوچه خوردم بعد پریودیم جنسیتش هم دختره   در حالی که دوس داشتم پسر میبوووود

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من بارداری و اون دردهای لانه گزینیه،دقیقا سر بچه اولم این حالت رو راشتم حتی از ۲۸ که رد شد هم ...

میدونی بارداری برای من معنیش چیه؟

رویا

برام محاله 

پریودم تا لحظه آخر خودشو میرسونه خیلی آن تایمه

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2731
این ماه اولین ماه اقدامم نمیدونم چی میشه خانومهای خانواده میگن از کنارمون رد میشد حامله میشدیم کاش م ...

زیاد به حرف دیگران توجه نکن،این حرفهای خاله زنکیه

امیدوارم شما همین ماه به راحتی باردار بشی ولی تا نشدی در مورد اقداماتون هم به خانوهای خانواده چیزی نگو 

چه تو قصه چه حقیقت یکی بود یکی نبود
من که امشب اولین اقدام داشتم  همین الان حس میکنم شکمم داره بزرگ میشه    ویارم دارم ...

شما خیلی دوز توهمت بالاست به مرحله عرفان رسیدی 🤣

یک عدد متوهم هستم  همش دلپیچه و باد معده دارم ببخشید احساس میکنم نی نی تو شکممه  و چون الو ...

یعنی تو توهمت سر جنسیت هم حرص داری میخوری؟ 😂😂

2738
زیاد به حرف دیگران توجه نکن،این حرفهای خاله زنکیه امیدوارم شما همین ماه به راحتی باردار بشی ولی تا ...

نههه اصلا چیزی نمیدونن همینطوری که صحبت میشه میگن اگر اطلاع داشته باشن که ادم استرس میگیره که اگر حامله نشم چیکار کنم.. 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
میدونی بارداری برای من معنیش چیه؟ رویا برام محاله  پریودم تا لحظه آخر خودشو میرسونه خیلی آن ...

عزیزم انشاالله به زودی خبر بارداریتو بدی منکه مطمئنم همه خاندمهایی که اینجا نوشتن و توهم دارن تا آخر ۹۸ زایمان میکنن

ان شاالله توهم نباشه و این ماه همتون مامان بشید ❤  و نتونید ماه رمضون روزه بگیرید 😉

فک میکردم فقط من روزه نگرفتن تو ماه رمضون بخاطر بارداری جزو فانتزیای جدیدمه😂

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
عزیزم انشاالله به زودی خبر بارداریتو بدی منکه مطمئنم همه خاندمهایی که اینجا نوشتن و توهم دارن تا آخر ...

الهی آمین

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
من که امشب اولین اقدام داشتم  همین الان حس میکنم شکمم داره بزرگ میشه    ویارم دارم ...

😂😂😂 من فقط رارم به ادن جمله پایینت میخندم که شوهرت گفته نی نی سایت....

بپا نزائی امشب😑😂

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2706