2737
2734

من دیگ انقد توهم دارم همین روزاست زایمان کنم،در زایمان طبیعی میگیره ول میکنه  

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داشتم ماه گذشته. اسم هم انتخاب کردم. بیمارستان هم انتخاب کردم. لک لانه گزینی و تاخیر. درد سینه. گ ...

وای خیلی ضدحاله وقتی ۹۹،۹ درصد مطمئنی حامله ای و پریود بشی 

چه تو قصه چه حقیقت یکی بود یکی نبود
متوهمان عزیز ایشالا این ماه خبرای خوب از بارداریتون بدین.من امروز خبره بارداری دخترخاله عزیزم رو که ...

مرسی برامون دعا کن ازین توهم در بیایم خلاصه😂

2731
من دیگ انقد توهم دارم همین روزاست زایمان کنم،در زایمان طبیعی میگیره ول میکنه    

انقباضات رحمی زایمان زودرس نگیریم صلوات🤣🤣🤣🤣

من کارم ازتوهم گذشته... حالت تهوع  سردرد سرگیجه ویار دردسینه خواب آلودگی کمردرد بزرگ شد ...

باور کن هیچ کدومشم به هورمونات ربط نداره ولی تو ربطش میدی 😁

من در حال حاضر توهم لانه گزینی دارم،چون روز ۲۲ سیکلم و زیر دلم یه جدرایی میشه یه وقتایی هم‌دردهای خفیف رو لگن و پاهام دارم،ومردرد که نگم براتون،زیاد وایسم درد میگیره

2738
باور کن هیچ کدومشم به هورمونات ربط نداره ولی تو ربطش میدی 😁

آره می دونم ازبس به خودم تلقین می کنم ...هرماه میگم علی من حامله ام دلم فلان چیزومیخوا😂اون بیچاره ام یه نگاه عاقل اندرسفیه بهم میکنه وباسکوت توافق محومیشه

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂
الان ۳روزیه اینجورم فردا۲۹ سیکلم امروز باید میشدم

به نظر من بارداری و اون دردهای لانه گزینیه،دقیقا سر بچه اولم این حالت رو راشتم حتی از ۲۸ که رد شد هم تیر میکشید،البته اینم بگم من همزمان با بارداری کیست هم پیرا کرده بودم،نمیدونم تیر کشیدن برای کیست بود یا لانه گزینی

ولی تو برار به حساب لانه گزینی ایشاالله بارداری و همین تاپیک بیا خبر بارداریتو بده

2706