2703
2553
عنوان

سوال ۱۸+

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 98 پست
والا منم راهی به ذهنم نمیرسه🤣🤣🤣🤣🤣

پس گیس کنه هم از نظر اقتصادی به صرفه است هم میتونه بعدا گیسارو بچینه و باهاش بالشت درست کنه😐😆😂😂😁

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ژیلت مثبت هیجده حساب میشه؟! یعنی تا هیجده سالگی باید با پشم بگردن؟!😐

والا دیگ چیزای دیگ هم مثبت هیجده نیستن.هرکی میبینی۱۵سالگی ازدواج کرده یا تا ۱۸ازدواج ازدواج کرده 

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
2720
بستگی به دستگاه داره شا رژ هم به موقع باید انجام بشه

آها،یعنی هر تاریخی که میده برم حتما،بعد از۸جلسه چند بار باید واسه ترمیم برم؟ این که میگن هر۶ماه یبار تاچندوقت ادامه داره؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
من یه اسپری استفاده میکنم‌کازانوا فک کنم اسمشه ۲۷ تومن قیمتشه

چن بار میشه استفاده کرد؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
والا دیگ چیزای دیگ هم مثبت هیجده نیستن.هرکی میبینی۱۵سالگی ازدواج کرده یا تا ۱۸ازدواج ازدواج کرده&nbs ...

آره بخدا...

من دوستم هم سنمه بیست و سه سالشه عقد کرده از نظر همه زود بود ولی اینجا اکثرا شونزده سالگی وضع حمل میکنن😐

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2714
چن بار میشه استفاده کرد؟

نحوه مصرفش مهمه مثلا باید بعد ا اسپری موهای زاید کامل ماساژ بدی مخصوصا ریشه تا به خردش بره اگر برای کل بدن میخوای فک کنم دوبار بشه ولی بزای ناحیه شرمگاهی فکر میکنم بیشتر از ۱۰ بار میشه استفاده کرد

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2706