2737
2734
نه چرااا،،،،ادم سخن ملیحو میپذیره،،،

اخه بعضیا رو دیدم با ملایمت هم نمیشه باهاشون صحبت کرد، خیلی بددهنن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
نه چرااا،،،،ادم سخن ملیحو میپذیره،،،

پس منم ملیح میگم

دوست عزیزم این تاپیکا اعصابتو خراب میکنه اعصاب دیگرانم خراب میکنی

نیا تو ✋🙏

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولشون کن اینا سطحی نگرن وفقط شهوت وخوردن خابیدن حالیشونه چمیدونن مسائل شرعی چیه

اتفاقا اصلا به سطحی نگری ربطی نداره ، کسی که ازین سوال تعجب کرده یعنی خیلی حالیشه و فرق مسجد و مصلی رو میدونه ، و به ذهنشم رجوع میکنه و ميفهمه تو یه کشور اسلامی نمیان نمایشگاه و جایی بذارن که همه نتونن برن توش

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
ولشون کن اینا سطحی نگرن وفقط شهوت وخوردن خابیدن حالیشونه چمیدونن مسائل شرعی چیه

😂😂😂😂 جدا که خیلی هاری. شماها که عمقی نگر هستید چقدر جالبه که حکم مصلا رو تو عمقتون نمیدونید از دین فقط اسمشو یاد گرفتین. ادعاتون میشه اما نه مطالعه دارید نه تحقیق میکنید . 

2731
کسی ک مسائل شرعی براش مهم نیس لزوما دنبال شهوت نیست حرف دهنمونم بفهمیم خلاصه

شهوت معناش روبفهمید اول بعد بخاه ازمن،که حرف دهنم روبفهمم

همین که خودداری نمیکنن ومسخره میکنن بنده خدارو،یعنی شهوت

اخه بعضیا رو دیدم با ملایمت هم نمیشه باهاشون صحبت کرد، خیلی بددهنن

بددهن که بشی عین اونا میشی،،،الان من جواب شمارو دادم،چون ملایم بود و پذیرنده،،اما کاربر دیگه بدترین جوابو داد با لحن تند،،میتونستم جوابشم بدم،بدتر از اون،،خودت نگاه کن!!!!اما فرق من با اون چی میشد؟؟عین اونا شدن راه حل نیست،

بددهن که بشی عین اونا میشی،،،الان من جواب شمارو دادم،چون ملایم بود و پذیرنده،،اما کاربر دیگه بدترین ...

کاش همه مثل شما فکر میکردن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738
بددهن که بشی عین اونا میشی،،،الان من جواب شمارو دادم،چون ملایم بود و پذیرنده،،اما کاربر دیگه بدترین ...

جای فحش نقطه چین گذاشتن راه مناسبی برای مودب بودن و محترم بودن نیست مهربون

راهش اینه نیای و نگی اومدم دردت بیارم

به کارخودت برسی تا مهربون باشی

تاپیکی وارد بشی که میتونی به استارتر کمک کنی

نه تاپیکی که اومدی با نقطه چین تحقیر کنی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
😂😂😂😂 جدا که خیلی هاری. شماها که عمقی نگر هستید چقدر جالبه که حکم مصلا رو تو عمقتون نمیدونید از د ...

افرین برشما که هم اهل تحلیلی وهم محقق

بیشتریاد بگیر

اول پیشنهادمیکنم طرز حرف زدن یادبگیر واجبه برات

فقط میتونم بگم که تمام حس خوبی که به این سایت و افرادش داشتم کلا نابود شد و اون ذهنیت خوبی که داشتم ازتون از بین رفت...

واقعا واقعا واقعا برای خودم متاسفم...

که یه مشت زن و دختر وحشششی کمه بگم ریخته دورم که یک بویی از لطافت و ملایمت و مهربانی یک زن نبردن...

تو فضای عادی که زیاده انصافا تو فضای مجازی فکرشو نمیکردم باشه ...

که ققط بلدن حمله کنن به هرکس که یه ذره محجبه است یا یه ذره حرف از دین و اسلام بزنه...

بخخخددااا حالم دبگه به هم میخوره از این دنیایی که توشم با این ادماش...تو مترو میری این دخترایی رو میبینی که با تمام وقاحت وایسادن جلوت و طلبکارن ازت و انگار ارث باباشونو خوردی...بخدا ما با شما فرقی نداریم فک کردید خودتون فقط ادمید ؟ادمیت به اینه که لخت بیای بیرون و دل یه پسر جوون بدبخت که راه ارضای جنسیشو نداره از راه حلال بلرزونی و به گناه بکشونیش....

اصلا بعضی چیزا رو نمیتونم هضم کنم...بعضی رفتارها و ...خیلی بی ادبن بعضیا...نمیدونم چی باید بگم واقعا....

2706