2726
عنوان

شوهرم برام تولد نگرفت

2449 بازدید | 50 پست

منو شوهرم عقدیم و از هم دوریم یعنی هیچ مناسبتی تاحالا پیش هم نبودیم کادو بده بهم...تولد خودش ابان بود ک کنارم نبودش بعد سه ماه ک اومد براش تولد گرفتم کادوشو دادم...ولی شوهرم هفت روز از تولدم گذشته بود تولدی نگرفت فقط گفت میبرمت بازار هرچی خواستی بخر تا بعدا برات النگو بگیرم هم کادو تولدت هم روز زن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم خسیسه مثل نامزد من ؛واسه منم روز زن نخرید ؛قبل عیدم دعوا انداخت الان ۵۰ روزه قهریم ؛تولدمم نزدیکه داره کش میده که تولدمم بگذره تموم بشه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

سه ساله ازدواج کردم هر سه سالو بابام کیک خریده اورده خونمون...شوهرم عین خیالشم نیست😕

بیخیال شو شوهر همینه دیگه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

برا همینه که میگن مردان مریخی زنان ونوسی 

کم کم این چیزا برات عادت میشه نه اینکه مردا بخوان ناراحت کنن بلکه روحیه شون اونجوریه اگه خانوماهم برا شوهراشون جشن نگیرن و اصلا تولدشون یادشون نباشه اصلا اصلا اصلا ناراحت نمیشن 

عزیزم خسیسه مثل نامزد من ؛واسه منم روز زن نخرید ؛قبل عیدم دعوا انداخت الان ۵۰ روزه قهریم ؛تولدمم نزد ...

نه اصن خسیس نیستش ...فقط چون نظامی خیلی خشکه اینش اذیتم میکنه اصن رمانتیک احساساتی نیس انگاری از احساست هیچی متوجه نیس

2706