2737
2734

خانواده عشقم ی واسطه فرستاده بودن برای خواستگاری
قبلشم ی بار اومدن بابام خونه نبود منم از خونه بردن
چند بار دیگه ام زنگ زدن ک بابام بهانه اورد نذاشتشون خونه
حالا به واسطه گفته که چندبار باید جواب رد بدم عجب رویی دارن توهین کرده و فحش داده

پسرشونم ناراحته میگه بخاطر دلم نمیدونم چقدر باید بکشم حقم داره

نمیدونم چیکار کنم

شرمندگیش برا من مونده فقط
خاناوده ش خیلی خوبن منم دوس دارن خیلی شرمنده شدم خجالت کشیدم
چیکار کنم؟  

بابامم ادم بی منطقیه کمیم بداخلاق و عصبی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزيزم ب عشقت بگو ك طرز فكر پدرت قديميه و همچنين منطقش كمه، اگه ميشه با مادرت صحبت كن تا پدرت رو ...

حرفات عین نمک رو زخممه
اونم تو خونشون تو فشاره ناراحت میشه اذیت میشه بخاطر من همه بهش کنایه میزنن
خواهر ندارم ی برادر دارم که اونم از بابام میترسه حرفی بزنه
مامانمم ک وش ب فرمان بابامه چون اونم حساب میبره ازش 

بخدا خسته ام بارها ب سرم زده خودکشی کنم هم خودمو راحت کنم هم عشق بیچاره مو

میبینید رسم دنیا همینه هیشکی جای من نیس ک دردمو بفهمه و کمکم کنه هیشکی همه پی خوشی خودشونن خدا به ...

چی میگی خواهر تو این دوره زمونه هرکس ب طریقی... ماهم یروزی دغدغمون رسیدن بود ولی الان...😥😥😥

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
چی میگی خواهر تو این دوره زمونه هرکس ب طریقی... ماهم یروزی دغدغمون رسیدن بود ولی الان...😥😥😥

نرسیدی؟ 

راستش من اخلاق و عادتم جوریه ک ب یکی علاقمند شم طرف هم خوب باشه نمیتونم فراموشش کنم 

اگه ازدواج کنم نه تنها خودم بلکه طرف مقابل رو هم بدبخت میکنم چون دلم پیش یکی دیگه س 

2738
میبینید رسم دنیا همینه هیشکی جای من نیس ک دردمو بفهمه و کمکم کنه هیشکی همه پی خوشی خودشونن خدا به ...

من میفهممت عزیزم

یک‌مدت صبر کنی بهتره

بذار یکم اروم بشن

بعد ازش بخواه خودش بیاد تنهایی با پدرت صحبت کنه فعلا خونوادشو نیاره جلو‌دیگه که بیشتر ازین حرمتا شکسته نشه

نرسیدی؟  راستش من اخلاق و عادتم جوریه ک ب یکی علاقمند شم طرف هم خوب باشه نمیتونم فراموشش کنم&n ...

چرا گلم رسیدم..ینی میگم فک نکن با رسیدن همه چی اوکی میشه..خب تو ک میگی همه از بابام حساب میبرن ینی کسیو نداری بابات ازش حساب ببره بزرگ فامیلی کسی؟ اخه شرایطت سخته چی بگم والا..

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
چرا گلم رسیدم..ینی میگم فک نکن با رسیدن همه چی اوکی میشه..خب تو ک میگی همه از بابام حساب میبرن ینی ک ...

خداروشکر ک رسیدی
اگه نمیرسیدی ی عمر فکرت میموند پیشش
فقط ی عمو بزرگ تر از خودش هست ک حرف اونو گوش میکنه منم خجالت میکشم باهاش حرف بزنم
بزرگ فامیل همونه

اگه عشقم خوب نبود به ایمان و اخلاقش مطمئن نبودم انقدررر زجر نمیکشیدم

من میفهممت عزیزم یک‌مدت صبر کنی بهتره بذار یکم اروم بشن بعد ازش بخواه خودش بیاد تنهایی با پدرت صح ...

دوساله داریم هی صبر میکنیم
هی پاپیش میذارن نیمشه باز صبر میکنیم
میترسم با خودشم بدرفتاری کنه بدتر  

خداروشکر ک رسیدی اگه نمیرسیدی ی عمر فکرت میموند پیشش فقط ی عمو بزرگ تر از خودش هست ک حرف اونو گوش م ...

اخی عزیزم💙 غصه نخور انشالله ک بهش میرسی.منکه کاری از دستم بر نمیاد برات دعا میکنم مشکلت حل بشه..😘😘

از تو یه تبادل نظر سردی جنسی نظر شما رو خوندم. گفته بودید که راه حل دارید. فکر میکردم متاهل باشی.

واقعا بابت مشکلتون ناراحت شدم. 

چرا نذری ختمی چیزی نمیگیری? 

به نیت شیخ نخودکی اصفهانی چهل و یک روز پشت سر هم سوره یس بخون و همه چیز رو از صمیم قلب بسپر بخدا. 

ان شاالله که عشقت قسمتت باشه و با هم ازدواج خوب و موفقی داشته باشید عزیزم. 

مشاوره و فروش و کارافرین طب اسلامی و لوازم آرایش گیاهی و ارگانیک 
2706