2733
2734

سلام به همه بازم نیاز به راهنماییتون دارم مامانای مهربون...

دخترم امروز رفت تو شش ماهگی و بهداشت گفته غذاشو شروع کنم و راستش خیلی استرس دارم ...

میشه راهنماییم کنید که ظرف غذا براش چی بگیرم!!!؟؟؟؟؟ و اینکه ظرف پخت وپزشم جدا کنم و بگیرم یا نه؟؟؟؟ 

بعد اینکه از کی بهش میتونم دو یا سه وعده غذا بدم؟؟؟

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله

بیشتر از اینکه نگران ظرف باشی ببین باید با چه چیزایی غذای کمکی رو شروع کنی😜

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم مگه زیر نظر دکتر نیست؟ 

بهترین ظرف غذا برای بچه، شیشه و استیل هست. قابلمه هم همچنین اگه استیل باشه بهتره.

روز اول با یک قاشق ف نی یا حریره شروع کن. هر روز اضافه کن تا بعد از یک هفته به ده قاشق برسه. بعد دو وعده کن. یکی فرنی یا حریره و یکی سوپ. و بعد سه وعده کن. بعد از سه هفته روزی سه وعده بهش غذا میدی. مواد غذایی متناسب هر ماه هم پشت کارت رشد نوشته. مطابق همون بده که بچه حساسیت نگیره

2738

من برا بچم گوشت چرخی  یا مرغ با پیاز و برنج مثل کته آبکی درست میکردم و بعد با میکسر میکس میکردم با قاشق کوچیک بش میدادم.هر چقدر که اشتها داشت .موز و مرکبات هم نده.ظرف هم مهم نبود من اوایل تو قابلمه کوچیک سرویسم درست کردم ولی بعدش براش جدا یه قابلنه کوچولو خریدم.ظرف هم الان تو روحیه اش زیاد موثر نیست.بیشتر قاشق کوچیک که دما رو نشون بده و نرم باشه و دهن بچه رو زخم نکنه مهمه.

من برا بچم گوشت چرخی  یا مرغ با پیاز و برنج مثل کته آبکی درست میکردم و بعد با میکسر میکس میکردم ...

ممنون عزیزم فقط یچیزو متوجه نشدم منظورت از قاشقی که دما رو نشون بده چیه؟

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله
عزیزم مگه زیر نظر دکتر نیست؟  بهترین ظرف غذا برای بچه، شیشه و استیل هست. قابلمه هم همچنین اگه ...

چرا زیر نظر متخصصه ولی دکترش تا دو ماه نیستش و متاسفانه من موندم هاج و واج بهداشتمون هم درست و کامل توضیح نمیدن 😔 میگم استیل رو میشه باهاش غذا درست کرد؟؟؟؟

عزیزم غذادادن که استرس نداره کلی ذوق میکنی وقتی غذا میخوره بافرنی شروع کن بعدحریره بادوم وسوپ ازروز ...

مرسییی قربونت ممنون😘😘😘😘

من یه ظرف کوچولوی پیرکس گرفتم جدا براش میپختم . سالمترین ظرفه

ا جدا مگه میشه پیرکس رو گذاشت روی شعله؟؟؟؟ 

بیشتر از اینکه نگران ظرف باشی ببین باید با چه چیزایی غذای کمکی رو شروع کنی😜

گلم غذاهاش که مشخصه و پشت کارت واکسنش کامل دونه دونه هست ... ولی ظرفش برام مهمه که چی بگیرم خوب باشه

تا سه ماه کارت فقط چشاندن مزه ها باشه  اصلا به عنوان وعده غذایی بهش فکر نکن والا بچه ت بدغذا م ...

ظرف شیشه ای رو برای غذا پختنش میگی؟؟؟ یا غذایی که توش میریزم که بهش بدم؟؟؟؟ 

2706