2410
2553

عزیزان من تو تاپیک یکی باخرم نوشتم این هفته چقدر داغونم. سر شب بابام زنگ زد ب شوهرمو هر چی دهنش درآمد گفت بعش. مادرو خواهرشم بعدش پریدن بهم. منم هرچی تو دلم بود این سه سال بهشون گفتم. اونام خواستن برن که من کوتاه اومدم.باز خر شدم. دوباره وسط حرفام خواعر شوهر سلیطه ام هی حرف زدو منم نصفه نیمه جوابشو دادم. الانم تو قیافه هس. منم شوعرمو از اتاق بیرون کردم بره پیش ننه خواهرش بخوابه. هنوز داغونم. نمیدونم اینا کی میرن.ب ابام گفت مهریتو بذار اجرا دوس داشتی بیا شهرستان. حتما باید همین کارو بکنم. چون با اینکه شوهرم ترسیده بود اما باز بخاطر ننه خواهرش این چند روز اصلا سمتم نیومد. و این منو داره دیوونه میکنه. میدونم بعد رفتنسون ب پام نیوفته اما چ فایده داره برا من. غرور له شدمو کی جواب میده؟! خواهرشم که پرروتر شده. چون تازه فهمیده داداشش چقدر ازشون حساب میبره. تورو خدا ی چیزی بکید اروم شم یا تاپیکو فان کنید. دارم از غصه میمیرم

تا وقتي هستن 

شوهرتو بيشتر بترسون جلو همونا بيفته به پات😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تا وقتي هستن  شوهرتو بيشتر بترسون جلو همونا بيفته به پات😐

میدونم از ترس خواهرش هرگز این کارو نمیکنه. این خواهرش خیلی عوضیه. دوس دارم خودم ازخونم بندازنش بیرون. چ کنم  ی جوری حرف میزنه داداشش مث سگ برلش پارس میکنه.

2714
خخخخخ مسهل نخورده زندگیمو ب کثافت کشیدن

عیب نداره هرچتدروز اونجان جیز میز بریز تو غذاشون مریض باشن حال ندارن گیر بدن به تو وشوهرت دلتم اروم میشه

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
بیخیال بابا حرص نخور خدایی نکرده مریض میشی 

مریض که شدم عزیزم.‌این دوسال همه اش ی پام دکتره. نصف موهای سرم سفید شده. دوس دارم سر ب تن هیچکدومشون نباشه. یکی از یکی دیگه بد ذات تر

تو نمیتونی رو دست خارشوهرت بلند شی؟

شوهرتو بیرون نکن.

بیشتر بهش بچسب..سخته ولی بکن اینکارو.اینجوری تو برنده ای.

چی میگه خارشوهرت ک شوهرت حساب میبره.

برو بیارش تو اتاق ،بگو همین جا بمون پیشم با جدیدت ولی نه با التماس و خنده.

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

از یه جایی به بعد آدم باید یاد بگیره واسه خودش زندگی کنه، مگه چقدر عمر می کنیم که کلی هم باید غصه بخوریم.

من تو زندگیم خیلی جنگیدم از یه جایی به بعد سینه خیز می رفتم جلو ولی دیگه به مرحله بی تفاوتی رسیدم.چون متوجه شدم خودم مهمم.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
تو نمیتونی رو دست خارشوهرت بلند شی؟ شوهرتو بیرون نکن. بیشتر بهش بچسب..سخته ولی بکن اینکارو.اینجوری ...

ای خواهر. شوهرم غریبه پرسته بخاطر سگ و گربه و شغال منو ول میکنه این که خواعرشه. کلا پیش دیگران زود خودشو گم میکنه‌ از همین اخلاقشم بیزارم.درسن بشو هم نیس. همه جوره باهاش کار کردم

2706