2726
عنوان

اونایی که موسیقی گوش نمیدن یا ترک کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 6887 بازدید | 106 پست

والا من مجرد که بودم اسم همه ی خوانندها با اهنگاشونو میدونستم کلا بروز بودم و شبها با هندزفری خوابم میبرد اما وقتی ازدواج کردم انگاری از موزیک دور میشم در صورتی که همسرم عشق موزیکه و گلچینه هر موزیکی بیاد سریع دارتش و تو ماشین که میریم بیرون مثلا برای بار 7 یه اهنگ رو میزاره من باز اسم خوانندش یادم میره کلا زیاد نمیدونم چرا حالشو ندارم اهنگ گوش کنم 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا دیگه حوصلم نمیشه گوش بدم 

اهنگامو پاک کردم 

دیگم چیز خاصی دان نمیکنم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2728
مگه اعتیاد داره که راز موفقیتشون چیه؟؟؟ترک میکنن یعنی زبیخ و بن گوش نمیدن؟چرا؟

اراده اش رو داشتن دیگه .بعضیا معتادن مثل من یعنی یه روز گوش ندم حس میکنم چیزی کم دارم متاسفانه .مثل معتادا که مواد نمیرسه لهشون😂

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چرا ترک؟مگه اشکالش چیه؟

ازمایش هایی که انجام شده و تاثیرش رو دیدن تو خارج از کشور که من مقاله اش رو خوندم .

بعد حس میکنم اردامو میگیره و منو به دنیای غیرواقعی میبره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چرا فحش ؟

چون دنیا داره پیشرفت میکنه

انسانیت و اصول اخلاقی پایه همه ادیانه

اونوقت ما هنوز گیر موسیقی هستیم که معلوم نیست کجا خدا حرومش کرده. چون تو قرآن که نیست

در قرآن کریم نه تنها هیچ نکوهشی در مورد موسیقی نیست، بلکه در سه جا موسیقی ستایش می شود؛ آیه ۳۱ تا ۳۳ اعراف بر این نکته اشاره دارد که در روز قیامت از هر شاخسار درخت طوبی یک ملودی بر می خیزد. در ادامه آیات می فرماید که پروردگار فقط ۵ قسم گناه را حرام کرده و جز اینها هیچ منطقه حرامی وجود ندارد.

وی ادامه داد: آیه دیگری در مورد صدای خوش وجود دارد که آیه نخست سوره فاطر است، امام رضا(ع) به واسطه پدرش از رسول خدا(ص) روایت کرده که قرآن را با آواز خوش بخوانید و به همین آیه قرآن استناد می کند. آیه بعدی، آیه ۱۰ سوره سبا است که می فرماید و به راستی داوود را از جانب خویش مزیت و فضلی عطا کردیم و گفتیم ای کوهها با او در تسبیح خدا همصدا شوید.

اما آنچه در قرآن نکوهش شده لهو، لغو و زور به معنی تزویر است و صحبتی از غنا نشده است.

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

من گوش نمیدم گاهی ممکنه یه آهنگی خوشم بیاد اما باز بعد چند روز میگذارم کنار 

رمزش که زیاده سعی میکنم مداحی یا مولودی گوش بدم

عوارض موسیقی تو صحبت های آقای پناهیان و رائفی مور و پرتو اعلم رو گوش بدم

کلا وقتم مهم تر از گوش دادن موسیقی هست سخنرانی گوش میدم

تو مجلسی که موسیقی و رقص باشه نمی رم 

تو اطرافیان اثرات رو دقت میکنم همه اونایی که گوش میدن دینداری بجه ها و حجابیشون کمتر شده از نسل قبل

حالا نه اینکه هرکی گوش نکنه همه چی ش اکی هستا،منظورم این نیست

اگر  مخالفین ریپلای نکنین چون من هم با رقص و موسیقی شما مخالفم اما هیچ وقت چیزی به کسی نمیگم نه تو فًای مجازی نه تو واقعیت

وا موسیقی برای ارامش ذهن وروان توصیه شده ازنظرپزشکی😐

حتی برای گاو هم گفتن اگه موسیقی بزاری شیرش زیادمیشه...واینکه موسیقی باعث ترشح هورمون ادرنالین میشه وسطح حال خوب رو بالامیبره وحال ادم خوب میشه..چرا نباید گوش کرد!!!!!!!!!!!! تاسف برانگیزه این افکار!!!!

خدایاشکرت
هرچی داشتم پاک کردم و بعدم دان نکردم زیاد. بجاش اهنگ ملایم بی کلام 

میشه بهم چند تا از اون اهنگای ملایم بی کلام که گوش میدی رو معرفی کنی؟اخه منم مبخوام ترک کنم 

2706