2733
2734
عنوان

خانومای بچه دار یه تک پا بیاید تو تاپیک من لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزنش چجور بود ؟ 

تا ماه ٣ از خطم بالاتر بود،بعدش فهميدم آلرژي داره شيرش رو عوض كردم بچم بدش ميومد نميخورد كمتر شد وزنگيريش،باز الان نان اچ آ ميدم خوب شده،خوب ميخوره

2731
پسر من رفلاکش شدید داره 

رفلاکس خیلی بده دخترم هنوز خوب نشده خیلی زجر کشید باهاش از چهار ماهگی بهتر میشن. دختر من اصن خواب نداره بخاطر رفلاکس پسر توهم همینجوریه؟

2738
رفلاکس خیلی بده دخترم هنوز خوب نشده خیلی زجر کشید باهاش از چهار ماهگی بهتر میشن. دختر من اصن خواب ند ...

جدی تا چهارماهگی خوب میشن خدا کنه اما تا برسن به چهار که کلی وزن گیریشون عقب میوفته دکتر دخترتون راهکاری برای کاهش رفلاکسش نداده بهتون

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
بچه ت چند ماهشه  چهار ماهگی رو گذرونده  بهتر شده؟

یک ماه و نیمشه بالا آوردنش بعضی روزا کمه یا اصلا نمیاره بالا اما همش دهنشو مزه مزه میکنه

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
بچه منم خواب نداره بهش رانیتیدین تلخ و بد مزه میدم طفلی

خیلی گناه دارن

دختر من اول رانیتیدین میخورد بعد امپرازول الانم نکسیوم خوش به حال اونایی که بچه شون رفلاکس نداره