2726
عنوان

خانما بیاید کمکم کنید

58 بازدید | 2 پست

دوستان من یه پسری رو خیلی دوست داشتم هر جور بود باهاش دوست شدم ولی از اولش برگشت بهم  مگفت من به ازدواج فکر نمیکنم،منم بهش گفتم که ازت جدا میشم و نمیتونم الکی باهات بمونم و جدا شدم بعد یه شرایطی پیش اومد که دوباره اومدیم سمت هم.حالا من خیلی ضایع شدم انقدر دوسش دارم نمیتونم ازش جدا شم.باهاشم که میمونم خودم دارم ضایع میشم.تاحالا به روم نیاورده که اونجوری گفتی ولی باهام هستی ولی خودم خیلی احساس بدی دارم حالا نمیدونم اگه به روم اورد چجوری توجیه کنم.میشه یه راه  کار بدید بهم. اگه  بگم چون دوست داشتم موندم خیلی کوچیک نمیشم پیشش بنظرتون؟

اگر فکر میکنی اینقدر روش تاثیر داری که آینده ای باهاش داشته باشی ادامه بده اگر نه که هر چه زودتر رابطت رو تموم کن تا بیشتر ازین وابستش نشدی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.