2733
2734
عنوان

بیاین راهنماییم کنین لطفا

111 بازدید | 17 پست

من خیاطی بلدم ولی برا بزرگسال علاقه ندارم میخوام دوتا‌کتاب خیاطی بچگانه بخونم بعد برا بچه ها تا ۳ سال بدوزم و ببرم در مغازه ها بفروشم یا ی پیج بسازمو بکنمشون تن دوقلوها خودم و بفروشمشون ....مسئله بعدی رنگ مو ...میخواستم کلاس رنگ مو برم و تو ی سالن ب صورت تخصصی کار کنم ....بعدی زدن ی سالن کویچک پرورش قارچه ک توش خودم کار کنم چون دوس ندارم بیکار بمونم .....ب نظرتون بین این ۳ تا کدوم بهتره ؟؟؟میشه بگین اگه تجربه دارین؟

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالن آرایشی این روزا از هرچیزی بیشتر درامد داره 

اخه از خودم سالن ندارم باید برم تو سالن یکی دیگه کار کنم 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2731

رنگ مو و قارچ

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اما خیاطی هم خیلی پر برکت هست و کنار بچه هایت هایت هستی. اکثر بجه های خیاط ها بچه های اروم و سر به ...

خودمم ب همین موضوع خیلی فکر میکنم اینکه تو خونه خودم هستم و بالا سر بچه هام 

عموما از خودشون سالن ندارند. درآمدش بیشتره ولی کار تو ارایشگاه خوب نیست. حرفای صد من یه غاز و خیلی چیزای دسگه. یک مدت میگذره کلا میبینی شخصیت ات از این رو به اون رو شده. خیاطی رو دنبال کن

2738

معمولا میگن صندلی اجاره کرده ی درصدی به آرایشگاه میدی و کارت و میکنی در عوض پول اب و برق و مالیات نداری

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
عموما از خودشون سالن ندارند. درآمدش بیشتره ولی کار تو ارایشگاه خوب نیست. حرفای صد من یه غاز و خیلی چ ...

اره خداییش دیدم چقد تو جامعه حرفا بیخود پشت سر ارایشگرا میزنن ولی خب با خودم میگم ادم اگه سرش تو کار خودش باشه و اتو دست مردم نده پشت سرش چیزی نمیگن

عزیزم یکی از بچه های اینجا کانال زده داره اینا یاد بچه ها میده از دیشب زده خواستی بگو بدمت وارد شو هم قشنگه هم میگه کلا هزینه ۱۵ تومن هس برا وسایلش بعد تا ۵۰ میشه فروخت رایگان هم یاد میده اینم عکس خواستی بگو ایدی کانال تل بدم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اره خداییش دیدم چقد تو جامعه حرفا بیخود پشت سر ارایشگرا میزنن ولی خب با خودم میگم ادم اگه سرش تو کار ...

خیلی حرفت درسته ولی محیط ارایشگاه متاسفانه عموما مسمومه. چه شمال شهر چه جنوب شهر 

معمولا میگن صندلی اجاره کرده ی درصدی به آرایشگاه میدی و کارت و میکنی در عوض پول اب و برق و مالیات ند ...

اره اینم هست ‌... 

عزیزم یکی از بچه های اینجا کانال زده داره اینا یاد بچه ها میده از دیشب زده خواستی بگو بدمت وارد شو ه ...

بله دیدمشون خیلی خوشکلن ولی من چشام ضعیفه میترسم بدتر شه😔اخه اینکار گلدوزیه و ظریفکاری میخواد

خیلی حرفت درسته ولی محیط ارایشگاه متاسفانه عموما مسمومه. چه شمال شهر چه جنوب شهر

نمیدونم حرفتونو قبول دارم واقعا😘

2706