2737
2734

حالا شوهرتون بگه نیاید نمیاید یعنی ؟

چقدر حرف گوش کنید شماها خیلی بد آموزی دارید پس نگذارم شوهرم نظراتتون رو پس ببینه بعد میگه ببین ملت چقدر حرف شوهر گوش میکنن تو اینقدر یاغیی 😂😂😂

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که کلا هرچی بدی از شوهرم دیدم نوشتم اگه بخونه مطمئنم از خودش ناامید میشه

خب عزیزم مثل من باش غر غرتم به خودش بگو راحت 

من که هرچی اینجا گفتم به خودشم صد برابر بیشترش رو گفتم بنده خدا هیچی ازش پنهون نیست 😂

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728
2738
حالت خوبه؟؟؟ ول کن ، بره با خانما.چت کنه؟؟! وای که من چققققد رو همسرم حساسم😒

با خانما چت کنه😐

من کی گفتم 

گفتم برو حرفاشونو بخون فقط

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2706