2737
2734

از,ازدواجم عقده های خیلی زیادی مونده تو دلم....خانوادم با اینکه میتونستن و توان مالی,دارن ولی اصلا کمکم نکردن....نه مالی و نه حمایت عاطفی....شوهرم هم پسر بسیار خوب و خانواده داریه;شغل بسیار خوب و شخصیت و منش اجتماعیه بالایی هم داره;اینارو میگم تا فکر نکنید با ازدواجم مشکل داشتن....کلا بسیار خسیس و بد دل هستن پدر و مادرم...دوست دارن ما بچه ها همیشه زیر سلطشون باشیم....تمام مال و اختیارشون رو همیشه میدن دست یه برادرم....ما چهار تا بچه ی دیگه رو اصلا آدم حساب نمیکنن...من درست از,روز,خواستگاری تا عروسی تمام مخارج رو از,خرید و جهاز و هر چی خودم با هزااااار بدبختی و قرض و وام جور کردم....یادمه مامانم منو فرستاد پیش یه آدم خیر و گفت این چادر کهنه رو سرت کن تا شناسایی نشی و برو ازش پول بگیر....منم چون پای ابروم جلوی شوهرم و خانوادش در میان بود رفتم...بماند که اون اقا هم گفت تا کامل نشناسمت چیزی نمیدم...حق هم داشت...یا روز عقدم یه دست لباس نخریدن برام و با لباس کهنه و تیره رفتم مح....حتی تا به امروز که هشت ساله ازدواج کردم یکبار هم برام مراسم یا مهمونی تو خونه نگرفتن و گفتن خونه کثیف میشه!در حالیکه تا اونروز چند بار مراسمات مختلف واسه عمو و دایی و....تو خونه برگزار شده بود...مامانم همش بابامو یاد میداد تا دعوام کنه و بگه ما جهیزیه نمیدیم!واقعا هم ندادن...و من با مصیبت یه جهاز بسیار,معمولی,جور کردم.....بعد عروسی تا به امروز یک نفر هم مهمونی دعوتمون نکرد....الان امروز بحث ازدواج برادرم بود   همون برادرم که سوگلی پدر مادرمه…دیدم چه برنامه ها و ایده ها که ندارن براش....تو دلم بشدت عقده شد...منم با خودم عهد کردم که همونطور که ابروی منو بردن و خوار و حقیرم کردن منم همونکارو باهاشون بکنم! همین برادرم یک میلیون موقع عروسیم بهم داد و گفت کادوئه....ولی بعد مامانم یادش داد و ازم گرفت پول رو....الان شوهرم وضع مالیه خوبی داره ;مامانم نقشه میکشه با این برادرم و تا حالا چندین بار پولاشو بالا کشیدن....چند وقت پیش برادرم به شوهرم هجده تومن پول داد و بیست و سه تومن ازش گرفت!شوهر منم خجالتی و ماخوذ به حیا ;چیزی نگفت و داد....امروز دیدم مامانم واسه خونش ناهار خوری خریده…فهمیدم با پول شوهرمه...اصلا فکر آبرو و شخصیت من نیستن و چون شوهرم پولداره و خوب میرسه به من و زندکی و بچمون نمیتونن تحمل کنن...خصوصا مادرم....بخدا همینطوره و غیر این نیست...مادرم بسیار,بدذات و خبیثه....تو تاپیکای قبلیمم راجع بهش گفتم....

خب 

چجورى ميخواى تلافى كنى

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

خب نزار شوهرت پول بده

ارتباطت رو قط کن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا چجوری میخوای تلافی کنی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728
2738

عزیزم تاپیکت رو خوندم و تعجب کردم چرا رفتو آمد داری باهاشون؟ ب منم بد کردن و برنامه دارم ازدواج کردم سالی ی بار بیام اینجا!

ب نظرم خودتو کوچیک نکن

بجاش اصلا دیگه خونشون نرو حتی مراسم هم نرو

اینطوری بهتره

❤️🧡💛💚💙💜💖

حیف اسم پدرو مادر ک روی بعضیاس 

نزار شوهرت پول بهشون بده....بچسب ب شوهرت ...

توهم هیچکاری برای برادرت نکن  برو هیچیم نده  

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

چرا هنوزم باهاشون انقدر نزدیک ارتباط داری که بد و بستون مالی داشته باشید؟؟ وقتی ذات و نیتشون برات مثل روز مشخصه تا میتونی روابطت رو رسمی کن و اجازه نده بیشتر از این بهت آسیب بزنن. شوهرت قطعا تو همون دوران و وضع ظاهر و جهاز شما، همه چیز رو فهمیده و الان فقط بخاطر دل شما باهاشون مراوده داره. پس تا گندش درنیومده رابطه ات رو کم کن . 

برای مراسم برادرت هم به روی خودت نیار کلا. نه دخالت کن نه کمک نه هدیه. عین خودشون فقط به خودت برس و برو مراسم و بیا . باز بدرفتاری کردن همین مراسم ها رو هم نرو

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2706