2737
2734
عنوان

خبر بارداریمو به همسرم دادم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 49872 بازدید | 416 پست
منم دیروز فهمیدم باردارم حس خاصی ندارم ۳ماه اقدام بودم ...ی حس خداحافظی با آرامش اخ زندگی من خیلی ار ...

مبارکه ،خوبه که ،پس چرا من اینقدر خوشحالم؟؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیک قبلیم گفتم دیشب با هم جر و بحث کرده بودیم ،بهش گفتم به خاطر دیشب واست کادو گرفتم ،کادو رو گ ...

من اما خیلی وقت گذاشتم و از طرف نی نی نامه نوشتم ک بهش بدم و. ذوق کنه 

ولی میخواستم اول حسابی مطمین شم 

شیش هفته و چن روزم بود ی شب تلویزیون میدیدیم و اقا زد. شبکه مستند یهو ی مار دهنشو باز کرد. و پرید سمته دوربین 

من جیغ کشیدم و گفتم وای بعداز. شیش ماه باردار. شدم حالا میخوای بلا سر. بچم بیاری 

تا دوسه دقیقه دهنش باز. بود. و خنده داش 

بعد. نامه رو اوردم دادم دیگه

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2731

من سه ساله ی جفت کفش گرفتم که همچین روزی همسرمو خوشحال کنم هنوز قسمت نشده کفشا تو کمدم موندن

خدا کنه منم همچین روزی قسمتم بشه

هر کی نفسش حقه برام ی صلوات بفرسته شاید خدا صدای شما رو شنید

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2738

واي منم چند ماهي هست تو اقداميم ولي موفق نشديم خيلي دلم ميخواد سورپرايزش كنم مثل همين مدلي ولي از بس خودش دو روز قبل از پري آمار داره جايي برا سورپرايز نميزاره😐😊

تكرار نميشوي💞

استارتر تبریک بابت اینکه مادر شدی 

و اونایی هم که ندارن ایشاله خدا بهشون بچه بده و خوشحال بشن 

ولی یه سوال دارم 

چرا زن‌های ایرانی آنقدر بچه و بچه داری دوست دارن چقدر امید به زندگی تو این مملکت داریم مگه ؟

چقدر مسایل و مشکلات وجود داره که همش رو آینده این بچه ها تاثیر میذاره 

واقعا زن های ایرانی چرا تو همه چی اغراق می‌کنن 

مثل همین آمار بالای مصرف لوازم آرایش شون تو دنیا و الی آخر .....

2706