2726
عنوان

خبر بارداریمو به همسرم دادم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 49872 بازدید | 416 پست
مبارکه واکنش همسرت چطور بود

تو تاپیک قبلیم گفتم دیشب با هم جر و بحث کرده بودیم ،بهش گفتم به خاطر دیشب واست کادو گرفتم ،کادو رو گرفتم سمتش ،بازش کرد فکر کرد واسش ساعت گرفتم ،با ذوق بازش کرد ،لبخندش اول جمع شد ،بعد گفت مریم بارداری؟؟؟؟اره؟؟ 

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مباركه عزيزم  كفش راحتي خوبيه از كجا گرفتي😂اخه پاي پسرم تپله از اينا بايد بگيرم

از اساژ بغل ازمایشگاه😂😂

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
یه کفش ژیگولی تری میگرفتی😁.مبارکه

تو تاپیک قبلم گفتم حالم بد بود اولین مغازه خریدمو کردم ،اصن نفهمیدم چی میخرم ،ولی خوب الان اینو دوسش دارم ولی وس داشتم جوراب نوزادی بگیرم

مبارکه عزیزم منم همیشه تو رویام این بود این مدلی بهش بگم ولی واقعیت این شد که ۵ صب از خواب پروندمش ب ...

😂😂

مبارکه عزیزم منم همیشه تو رویام این بود این مدلی بهش بگم ولی واقعیت این شد که ۵ صب از خواب پروندمش ب ...

بنده خدا 😂😂😂😂

صبر میکردی بیدار بشه

درست اسمم چنگیزه 😐 ولی خااانممممم😍😘😘😘
خیلی قشنگه، مبارکتون باشه. به نظرم میاد بیشتر پسرونه است تا اینکه خنثی باشه. 🙃

اره پسرونس ،دوس داشتم جوراب نوزادی سفید بگیرم که هم دخترونه باشه هم پسرونه ،ولی حالم خوب نبود فرصت گشتن نداشتم ،اومدم خونه دیدم پسرونس گفتم ولش کن بهش نمیدم ،ولی وقتی بهش دادم به تنها چیزی که توجه نکرد پسرونه و دخترونه بودنش بود ،😂بیچاره کلی ذوق مرگ شد ،من گفتم الان باهم قهری ،اهمیت نمیده 

مبارکه عزیزم خیلی خوشحال شدم واسه ما هم دعا کن

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ممنونم از همه ی اونایی که تبریک گفتن ،برای همه منتظرا هم دعا میکنم خدا زود زود بهشون بچه بده

2706