1232
1226
عنوان

خبر بارداریمو به همسرم دادم +عکس

49250 بازدید | 416 پست

@aysoon    @جیریش‍  @arton    @گلبررگ_67    بچه بیاین

این کادو رو گرفتم گذاشتم تو جعبه کادو برگه ازمایشو با الگو اوریگامی به صورت قلب درستش کردم گذاشتم زیرش ،دادم بهش😄

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جون ...ازت معجزه میخوام❤❤

مبارک عزیزمم

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

كفش جنسيت نداره؟

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
1156
1221

مباركه عزيزم 

كفش راحتي خوبيه از كجا گرفتي😂اخه پاي پسرم تپله از اينا بايد بگيرم

💙ميثاق نازم ٢٢ ماهه شد💙پسر مامان در تاريخ ٩٧/٩/٦ اولين بار گف مااااماااا❤️❤️❤️قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙وقتي بهت ميگم سلام كن دستتو ميزاري رو شكمت و ب احترامش خم ميشي💙ميري قايم ميشي تا بيام پيدات كنم💙ب سرسره ميگي فَ فَ💙عاشق شبكه پويايي💙برا همه چشمك ميزني💙به همه ميگي لباست سبز يا آبيه💙انقد مهربوني ك طرف هركي بري اول نازش ميكني💙صداي خنده هاي بلندت هميشه تو گوشمه💙آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙

منم دوس  دارم اینجوری خبر بدم ولی از بس بی بی چکامه منفی میشه میدونم وقتی که مثبت شه  همونجا غش میکنم میفهمه

روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز، از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز.مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند.شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم.فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داریگاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.
1167
مبارکه واکنش همسرت چطور بود

تو تاپیک قبلیم گفتم دیشب با هم جر و بحث کرده بودیم ،بهش گفتم به خاطر دیشب واست کادو گرفتم ،کادو رو گرفتم سمتش ،بازش کرد فکر کرد واسش ساعت گرفتم ،با ذوق بازش کرد ،لبخندش اول جمع شد ،بعد گفت مریم بارداری؟؟؟؟اره؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مباركه عزيزم  كفش راحتي خوبيه از كجا گرفتي😂اخه پاي پسرم تپله از اينا بايد بگيرم

از اساژ بغل ازمایشگاه😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241