2733
2734
عنوان

شپش

1239 بازدید | 129 پست

سلام دوستان دخترم ۴سالشه از دیروز میگه سرم می‌خواره منم امروز بردمش حموم ولی الان بازم سرشو می‌خواره منم موهاشو نگاه کردم دیدم چند چیز سفید چسبیده به موهاش و بازم سرشو می‌خواره منم دارم از غصه دق میکنم که نکنه شپش باشه اگه شپش باشه تو رو خدا اگه تجربه ای دارید برام بگید به خدا من تو نظافت دخترم خیلی حساسم یک روز در میان میبرنش حموم ولی نمی‌دونم چرا اینجوری شده بهم بگید چیکار کنم دارم دق میکنم

شپش ربطی ب نظافت نداره 

اگ اون سفیدا چسبیده ب ساقه موش تخم شپشه

اتو مو جوابه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

فقط موهاشو دقیق بگردین اگ چیزی بود تمیز کتید. و اتو مو داغ بکشین. اونم ذره ذره ک حجم مو کم باشه. چیزی باشه میسوزه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2706