2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
الان باد معده ایها میان 😷😷😷

😨😵

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

من باد ازم در رفت😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

خواب بودم ک این اتفاق افتاد و بابام شنید

شبش اومد بهم ی تراول پنجاهی داد گفت دفعه اول بود شنیدم و هارهار میخندید🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بعد گفت دفعه دیگه فکر نکنی پول میدما، ی پارچ آب یخ میریزم رو کله‌ت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤️🧡💛💚💙💜💖

پدر شوهرم بهم زنگ زد ک سالگرد عقدمون تبریک بگه گف سالگرد عقدتون مبارک منم گفتم واس شماام مبارک😐😑

یبار یادم رف ماه رمضونه از جلو تالار رد میشدیم ب شوهرم گفتم عروسی کیه میشناسی😐😐اخ ماه رمضون عروسی☹😑

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

با دایی همسرم خیلیزیاد رو دربایسی دارم اومد خونم داشت میرفت اومدم بگم خوش اومدید زحمت کشیدید گفتم خوش اومدید زحمت دادین تا یه دقیقه سکوت مطلق شد منم درحال تبخیر بودم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اولین شب که رفتم خونه مادر شوهرم  موندم پریود شدم روتختی سفید لک شد هفت صبح با شوهرم روتختی به دست از خونه خواستیم بیایم بیرون که مادرشوهرم😡 رفتم خونه مون هم که مامانمم😡

2706