2737
2739

من یه دختر دو ساله دارم که خب مثل اکثر بچه ها شیطوووووونه

من خیلی زود عصبی میشم دست خودم نیست

مثلا چیز پرت میکنه،خرابکاری میکنه، خونه بهم میریزه.انقد جمع میکنم وجارو میکنم که شبا مثل جنازه میفتم تو تخت

باباشم همش سرکاره

براهمین خیلی زود از کوره درمیرم داد میزنم سرش

بعدش ناراحت میشم

چه کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای منم ۲ تا پسر دارم از بس همش دارم راه میرم و کار میکنم دیگه عصبی شدم به خاطر چیزهای خیلی بی ارزش جیغ میزنم سرشون بعدم خودم بیشتر ناراحت میشم.به مشاور مهد پسرم که گفتم گفت باید راهکارهای کنترل خشمو روی خودت پیاده کنی

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

اووخی😢داد نزنید گناه داله😣😣😣😣💔

سعی کنید خرابکاری که میکنه رو بهش محل ندین 

به مرور زمان بهتر میشه تو سنی هست که لجبازی میکنه 

والاااا ما ادم بزرگا هم خیلی لجبازی میکنیم چه برسه به بچه ها😉

👩‍💼مربی کسب وکار و درامد زایی پاره وقت    👈 مشاوره پوست و مو رایگان//       🔵🔴دارای نمایندگی محصولات ارایشی بهداشتی لدورا و هلث نوشن                 برگزاری دوره های اموزشی مشاور پوست ومو وفروش بصورت رایگان واعطای کد نمایندگی 

منم مثل شمام.چند روزه رفتم گل گاوزبان خریدم،میخورم که اعصابم اروم بشه،فقطم موقع ریختن غذا یا اب میگم اون هنو هیچی نمیفهمه یا نفس عمیق میکشم،دیگه نمیخوام داد بزنم سرش,من مامان خوبیم😊😊😊

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738

من که ول کردم خونه رو میدون جنگ میکنه باباش  غروب میاد میگیردش تمیز میکنم الان درتلاشیم بخابه که نمیخایه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

آخ امان از این بچه ها بعضی شب ها مثل الان مرگمو میخوام اینقدر که اذیت میکنن به خدا اشکمو درمیارن😭😭

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
آخ امان از این بچه ها بعضی شب ها مثل الان مرگمو میخوام اینقدر که اذیت میکنن به خدا اشکمو درمیارن😭😭

وای چقد همدرد دارم.باورت میشه میگم توروخدا شب بشه بخوابه.صبح که میشه میگم وااااای الان بیدار میشه شروع میکنه میگم کاش شب خیلی طولانی بود

راهکار ندارم عزیزم خداقوت اومدم همدردی بنده مادر یه جفت دوقلوی بسیار شیطون هستم که از خستگی هلاکم روح وجسمم نابوده تا میام اونا جمع کنم اون یکی یه گندی میزنه غذا که نمیخورن شیر نمیخورن نق میزنن ازهمه مهمتر شب با یه لباسشویی کهنه نشسته طرف هستم چون مای بیبی گرونه کلا له میشم

2706