2733
2734

سلام دوستان لطفا اگه راهی ب نظرتون میرسه برای تقویت اراده و پشتکار بهم معرفی کنید

خوشحال میشم از موقعیت های واقعی ک تو زندگی خودتون یا اطرافیانتون دیدین بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر روز ساعت ٥ صبح بيدار ميشم صبحونه ميخورم حاضر ميشم تا ٦:٤٥ ميرم اداره تا ساعت ٤.٥عصر بعد ميام شام درست ميكنم خونه داري ميكنم همسر داري ميكنم 

😅اين پشتكار منه چيز ديگه اي به ذهنم نمياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دوستان عزیزم توی ی کار خیلی مهم ک برام خیلی خیلی ارزش داره ارادم بسیار ضعیفه 

خیلی اون کار برام مهم و ارزشمنده اما تا ب وسطای راه میرسم انگار تمام هدفم رو فراموش میکنم و دچار ی کرختی خاصی میشم 

اگه کسی هست میتونه کمکم کنه لطفا بیاد

2738
هر روز ساعت ٥ صبح بيدار ميشم صبحونه ميخورم حاضر ميشم تا ٦:٤٥ ميرم اداره تا ساعت ٤.٥عصر بعد ميام شام ...

افرین به تو منم حدود شش بیدار میشم به نظرم صبح زود بیدار شدن یک موهبت هست برای ادم 

افرین به تو منم حدود شش بیدار میشم به نظرم صبح زود بیدار شدن یک موهبت هست برای ادم 

اصلا هركي صبح بيدار ميشه گلي است از گل هاي بهشت

نازنين (ره)😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چقدر خوبه اراده تون  چیکار کردین ک انقدر با اراده هستین

كارمو دوست دارم

و البته از كاراي خونه و خونه موندن هم بيزارم اين مهمترين دليلشه

آره واقعا سحرخیزی خیلی تو اراده نقش داره منم پنج و نیم بیدار میشم البته ارادم مثل قبل زیاد نیست ولی به استارتر توصیه میگنم

▷◉────────۰۰:۰۰
2706