2726

سلام چند روز پیام میدم که کسی بوده که بچه ی اولش پلی کیستیک بوده اما بچه ی دوم سالم کســــــــــــــــــــــــــــــــــی نیست که بچه ی اولش پلی کیستیک وفوت شده اما بچه ی دومش سالــــــــــــــــــــــــــم  

تا هفت ماهگی آنومالی ،،،انتی ،،،غربالگری انجام دادیم سالم بود ولی بعد؟هفت ماهگی پلی کیستیک وفوت شد سه تا انگشت اضافه داشت

ان شا الله سالم باشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من پلی کیستیک بودم. اما بارداری اولم سقط شد.چون شوهرمم واریکسل داشت عمل کرد ازمایش دادم فهمیدم از اسپرم ضعیف بوده.

بنظرم اصلا ربطی نداره بهم.

خیلی ها سالمن و این اتفاق براشون میفته.

درضمن پلی کیستیک واسه تنبلی تخمدانه.

بچه هم میدادین ازمایشگاه علت رو بفهمن. و اینکه شبای قمر در عقرب و... رو رعایت کنید حتما.

😍😍😍😍😍

خب مشکلش چی بود...علایمش چی بود.بیماری ژنتیکیه؟آزمایش ژنتیک باید بدید اگه ناقل این بیماری نباشید بچه بعدی سالمه اگه ناقل باشید تو بارداری هفته12باید نمونه ازجفت بدید که ببینید بچه سالمه یانه اگه سالم بود ادامه بارداری اگه بیمار بود سقط...متاسفم ان شالله بچه بعدی سالم باشه