2733
2734

سلام

ما توی ساختمون کناری خواهرشوهرم وجاریم خونه خریدیم .چندماه دیگه احتمال زیاد میریم اونجا.

الان شهرخودم هستیم ولی خونمون تو شهر همسرمه.

جاریم مستاجره ولی اینجور که معلومه همچنان اونجا موندگارن. هر دو هم بچه دارن و بچه های لوس و پررو.

حالا به نظرتون همسایگی با اینا چجوریه؟

خیلی استرس دارم

هم دوری از خانوادم، شهرم،غربت، هم همسایگی با جاری و خواهرشوهر

خیلی سعی کردم که اونجا خونه نخریم اما نشد.

چجوری رفتار کنم که مزاحمت ودخالت نکنن و چجوری با غربت کنار بیام؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله ک خودشون آدم های فهیم و با فرهنگ ای هستم نگران نباش عزیزم خدا خواسته پیش همدیگه باشید

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

ساختمون کناری هستن چه دخالتی میخوان بکنن؟!

از اول رفت و آمد رو مدیریت کن تا فکر نکنن چون نزدیکی میتونن سرشون رو بندازن پایین بیان خونت هر لحظه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2738

به همسرت هم بگو اگه یه وقت بی احترامی کردن خودت بهشون گوشزد کن 

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

از همون اول هي نرو خونشون ك اونا هم نيان

فقط با دعوت برو و نهايت هفته اي يك بار يك ربع بشين و بيا و خونت

هروقت اومدن خونت ك امادگي يا حوصله نداري درو باز نكن

بگو خواب بودم اف افو ميكشم

يا بگو حموم بودم

از همون اول رو بدي بعدا تغيير رويه بدي ناراحت ميشن

اما از همون اول محكم باش

خیلی سخته همین الان قرص اعصاب بگیر

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706