2737
2734

من یک سال درگیر اندومتریوز ام ولی هنوز نتونستم یه دکتر با حوصله و دقیق برای خودم پیدا کنم اگه کسی تجربه داره راهنمایی لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان کیست ام کوچیک شده و یه دکتر خوب می خوام برای چکاپ نمیشه هی برم تهران و بیام

ببینین کیست اندومتریوز درمان دارویی نداره فقط میشه با دارو کنترلش کرد ک بزرگتر نشه همین...شما درنهایت باید با لاپاراسکوپی کیست رو دربیارید و نیاز به یه دکتر کاملاااا حرفه ای هم برای اینکار دارید چون اگه اندکی خطا کنه و کیستو نتونه خوب دربیاره امکان عودش هست

ببینین کیست اندومتریوز درمان دارویی نداره فقط میشه با دارو کنترلش کرد ک بزرگتر نشه همین...شما درنهای ...

کیست ام شش سانت بود الان شده دو سانت چون مجرد ام و ذخیره تخمدان هم بالا نیست کلا گزینه عمل فعلا حذفه 

2738

من تبریز میرم دکتر ۱۰سانت بود الان ۶شده... لطفاً برام دعا کنید.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
اهاا..‌چیکار کردین ک کوچیک شد؟؟ با قرص ضدبارداری؟

شش ورق قرص کلرت پشت سر هم یه هفته استراحت دوباره از اول سیزده کیلو وزن کم کردم -پیاده روی -هر شب یک امگا 3 - گوشت و لبنیات هم کمتر مصرف کردم

2706