1147
1226
عنوان

همسایه ی مادرشوهرم شم؟

833 بازدید | 44 پست

بچه ها من پدرشوهرم و عموشوهرم ساختمون سازی میکنه الان یه پروژه بزرگ برداشتن که خیلی موقعیت عالی داره تو یه جای عالی شهر بعد الان پدرشوهرم میخواد سه تا واحداش که خیلی خوبن و ویو شهر دارن برداره برا خودش بقیه سهمشو بفروشه الان به ما و برادر شوهرم گفته سال دیگه که تموم میشه بریم اونجا ساکن شیم شما بودید قبول می کردید؟خودمون الان مستاجرم اجاره خونمون خیلی زیاده 🤦‍♂️

اینم بگم یه واحدش خیلی بزرگه که خودشون میرن توش اون دوتا واحد یکیشون پنجاه متر کوچیکتر از اون یکیه میترسم دلخوری پیش بیاد با جاریم.

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

من خوندمو همینو میگم ک اولی گفت خخخخخخ 

ولی اخه مستاجری ....چی بگم 

دراومدنت باخداست 

تازه فضولیا و دخالتا شروع میشه 

مگراینک درست رفتارکنید هم تو هم شوهرت

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️
من نخونده میگم مگه دیوونه ای همسایه مادرشوهرت بش

حتما بخون چون میگه اجاره بده هست و اجاره هم پول زوره ولی اونجا رایگانه

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم..  کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده   
8
سری ک درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن🙄اگا انقدر خیرن بفروشن پولشو بدن هر جا دوست دارید بخرید😏

اخ گفتی .....باریکلاااا

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️
1167

بخاطر شرایطی ک داری برو ولی میگم ک خیلی خیلی سخته 

من با خواهر شوهرم همسایه ام دقیقا رو ب روی همیم پدرمو در میاره خیلی پشیمونم خیلی 😔

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1220