2737
2734
عنوان

کیا موهاشون زیاد گره میخوره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچ کار خاصی نمیتونی بکنی عزیزم. هر راهی که بری موقتی شاید جواب بده. چون ذات موهاتون همینطوره. فقط تنها راه که واقعا معجزه میکنه برای موها کراتینه ی اصولی با مواد اصل هست که تازه اونم هر ۶ ماه باید تمدید بشه و شارژ. ولی واقعا حال موهارو خوب میکنه

2728

من خیلی خیلی خیلی گره میخوره 

تو حموم‌ماسک میزنم

بعدش اول شونه سرم سریتا میزنم

وبعد روغن بادوم و زیتون میزنم‌ و قشنگ‌  به خورد مو میدم

واز پاین به سمت بالا برس میزنم روغن نزنم صدسال شونه نمیشن

2738
واقعا؟ من رفتم ۳۰ تومن دادم واسه چیزی که اصلا انگار ابه 

منم همه چی با هزینه بالا استفاده کردم ولی فیروز خیلی خوب بوده...اونو بخر هرموقع خاستی موهات شونه کنی بزن...از بس نرم میشه موهات از زیر کش در میاد همش

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
گره باز کن فیروز بگیر بزن

خیلی مدل داره

کدومش؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من خیلی خیلی خیلی گره میخوره  تو حموم‌ماسک میزنم بعدش اول شونه سرم سریتا میزنم وبعد روغن باد ...

وای من اصصصلا نمیتونم روغن تحمل کنم 

خوبه البته مفیده واسه مو ولی موهای من الکتریسیته میشه

یارب نظر تو برنگردد...
2706