2726
😂😂😂😂😂همزادمو پیدا کردم💃💃💃💃💃💃 راست میگین،من چند نفر رو دیدم دچار زخم روده و ببخشید دفع خو ...

😂😂🤣🤣😎 پس خداروشکر ک بدتر نشد...البته من چون خیلی دیر تشخیص داد شد میکروب معد الان دچار پانیک و اختلال اضطراب و افسردگی شدم😥😥اگ از اول زود تشخیص میدادن من اینجوری نمیشدم خیلی مراقب خودت باش

😂😂🤣🤣😎 پس خداروشکر ک بدتر نشد...البته من چون خیلی دیر تشخیص داد شد میکروب معد الان دچار پانیک و ...

بابا بیخیال،به خودت تلقین نکن،خوت رو سرگرم کن به چیزای منفی فک نکن.

منم تو خونه ی خودمون افسرده بودم و تو پاهام پرش ماهیچه حس میکردم،ولی4 روزه که خونه نامزدم اینام،اینجا تو جمع نه پرش عضله دارم نه از افسردگی خبری هست.

فقطخودمون میتونزم حال خودمونو خوب کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام جان من حس میکردم تو دلم ی چیزی هس گاهی اسهال گاهی یبوست احساس ترشی ضعف شدید خستگی بی حالی شکمم ...

رفلاکس بعداز درمان این بیماری پیش میاد و طبیعیه

یه نی نی تو راهی دارم که بی دعوت داره میاد 

دوست عزیز ممکنه علائم نداشته باشه

انواع مختلفی از آزمایش رو می تونی برای تشخیص انجام بدی که قابل اعتماد ترین تست اوره ایه با استفاده از بیوپسی گرفته شده حین آندوسکوپی گرفته میشه

درمانش با دارو های مختلفی انجام میشه که شامل آنتی بیوتیک و مهار کننده های پمپ پروتونه 

اکثر آدم ها در ایران دارنش 

درمانش خیلی مهمه چون مهمترین عامل سرطان معده همین باکتری و به عنوان سرطانزای درجه یک محسوب میشه 

۶۰ تا ۸۰ درصد سرطانهای معده به علت حضور این باکتریه اما معمولا دو درصد از افرادی که دارنش به سمت سرطان معده میرن 

اگر سوال دیگه ای دارین خوشحال میشم بتونم جواب بدم

وای منم همه این علایم دارم درد معده و سوزش معده درد کردن کمرم آروق زدن زیاد اسهال و کاهش وزن شدید .صدا دادن شکمم گاهی حس میکنم یه مار آبی تو شکممه .چه دکتری باید برم برای تشخیصش؟

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢
وای منم همه این علایم دارم درد معده و سوزش معده درد کردن کمرم آروق زدن زیاد اسهال و کاهش وزن شدید .ص ...

منم همین بودم برو متخصص داخلی ی کردم من مشخص شد میکروب معده

منم ۲۱ سالمه :( منم یبوست و نفخ و رفلاکسو هنوز دارم..هی خدا بازم شکرت میتونست بدتر ازینا باش

سلام،ببخشید میشه بپرسم برا یبوستتون چیکار میکنین؟چیا میخورین؟ببخشید من امروز بخاطر  زور زدن زیاد دچار زخم شدم😔چیکار کنم؟

2706