2737
2734

ماتازه ماشین گرفتیم بعدپیشش گفتم شوهرم میگ یه مغازه بگیریم تازه قیمتشم زیادنیست بعدگفت حالاک ماشین گرفتین لازم نیست چیزدیگه ایی بگیرین فقطم  به مااینجوری میگه (تازه ماشین دست دوم)  اون پسراش همه چی دارن جرات نداره چیزی بگه باحرفش خیلی ناراحت شدم ینی ازپیشرفت ما ناراضیه خوشش نمیاد؟؟!!!!!!😣

مادرشوهرشمام اینجوریه😏😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دقیقااااا مادرشوهر منم اینطوریه خواستیم یه خونه بخریم قیمتشم مناسب بود  یه مقدار پولمون کم بود.بعد مادرشوهرم رفته بود پول داده بود به اونیکی پسرش گفته بود شما بخرید تا اینا نخریدن بعد اونا زنگ زدن گفتن فلان خونه رو ما خریدیم داریم فردام سند میزنیم .

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧
اون چی میگ 

سر جهیزیم نمیزاشت تلویزیون بزرگ بخریم و نمیزاشتن شوهرم پولاشو دست من بده پولاش دست من بود و دشمنی اغاز شد الانم چند ساله ندیدیمشون حتی بچمم ندیدن

گور باباشون😉😂

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
لازم نیست همه چیوبخونی !

نه منظورش اینه میخواستید مغازه بگیرید لازم نیس،واسه مادرشوهرت تعریف کنی

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧
وای اون دیگه کیه بین پسراش علنی فرق میزاره 😓

این یه نمونه از کاراشه بقیشو بگم به مادرشوهر خودت امیدوار میشی😂😂😂

2706