2733
2739
عنوان

دوس پسرم داره میاد جلو....

723 بازدید | 49 پست

بچه ها چکار کنم زود عقد کنیم سریع   نمیخام شلوغش کنم   دیگه اومد یه بار سریع ببرم عقد کنیم تموم شع

والا تواین زمانه هزارتا چیز ممکنه پیش بیاد   این گرونیا  و ادما هر لحظه عوض میشن

ب نظرتون چکار کنم  زود انجام بشه و کسی نتونه دخالت کنه 

پسرخوب و سالمی هم هس

تو عجله نکن بذار بزذگترا کارشونو بکنن 

چقد هول شوهری

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اومد از گردنش بگیر سریع بندازش تو ماشین بین دوتا نره غول ببرش محضر عقد کنین شناسنامتم یادت نره یارمبارک بادا ایشالا مبارک بادا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706