2737
2734
عنوان

بارداری سالم بعد از سقط

2269 بازدید | 58 پست

سلام دوستای عزیز لطفا تجربیاتتون رو بگید خیلی دلهره دارم 27 سالمه بارداری اولم جنین تو هفته 13 مرد nt هفت و غربالگری ریسک داشت و هیدروپس شد اب اورد بدنش/بارداری دوم تو هفت هفته توقف رشد/الان پیش سه تادکتر خوب رفتم هرسه گفتن هیچ ازمایش تشخیصی نیاز نیست باردار شو تا جنینتو مورد ازمایش سل فری یا امنیوسنتز قرار بدیم من خیلی تنهام میترسم باردار شم

عزیزم خیلیا بچه اولشون سقط میشه اصلا نگران نباشششش..انشاا.. ک بارداریت بی خطر باشه 😘

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معمولا دکترا میگن بعد دوتا سقط باید ی سری ازمایش انجام بشه ک ببینن مشکل از کجا آب میخوره.. چرا برا شما ننوشتن؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2738
معمولا دکترا میگن بعد دوتا سقط باید ی سری ازمایش انجام بشه ک ببینن مشکل از کجا آب میخوره.. چرا برا ش ...

میگن اختلالات کروموزومیه و شانسی و اگر تو بارداری بعدیت جنین نقص کروموزومی داشته باشه باید تخمک اهدایی بگیری

میگن اختلالات کروموزومیه و شانسی و اگر تو بارداری بعدیت جنین نقص کروموزومی داشته باشه باید تخمک اهدا ...

خخخ به همه دوستام اینو گفتن دکترای خنگ ولی همشون بچه سالم بدنیا اوردن

2706