2733
2734

منم سری پیشم که سقط شد بی بی نشون نمیداد بعد ۱۰ روز از موعدم گذشت رفتم آزمایش که مثبت بود

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳ ۴ سال اقدام بودم نشد هر ماه ۷ ۸ تا تست نزنم ولی منفی بودن ولی اخرین بار یه روز بعد پریودم تست نشون دتد به منطر من منفی باشه  منفیه تست خیلی خوب نشون میده خطاشم نسبتا کمه

2731
منم سری پیشم که سقط شد بی بی نشون نمیداد بعد ۱۰ روز از موعدم گذشت رفتم آزمایش که مثبت بود

منم همینطور شد ....حالا میخواستم ببینم حالا ک عقب میندازم برم ازمایش یه سره یا تست ممکنه نشون بده

2738
من پریودم دوماه نیومده آزمایش  دادم منفی بود ولی نمیاد

منم الان باید ۲۱ فروردین پری میشدم ولی هنو نشدم آزمایشم نرفتم چون میدونم باردار نیستم هنو اقدام نکردم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
منم همینطور شد ....حالا میخواستم ببینم حالا ک عقب میندازم برم ازمایش یه سره یا تست ممکنه نشون بده

بزار یه هفته حداقل بگذره بعد تست بزن ضرر نداره اگه نشون نداد  سر ۱۰ روز برو آزمایش

2706