2410
2553

آخه من چجوری تحمل کنم گوش بچه سه ماهه سمعک بزارم آخه چجوری یادش بدم به سمعک دست نزنه آخه چرا بچه من بیچاره تازه سه ماهه شده چی کار کنم دیگران مسخره اش کنن و ناراحت بشه آخه من بدبخت چجوری تحمل کنم ای خدا این همه بدبختی داشتم کمم بود چرا منو با بچم امتحان کردی الهی من بمیرم بچم تا حالا صدای مادرشو و درست نشنیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بمیرم الهی 😔

یکم بزرگتر ک بشه حلزونی بکارید اصلا از بیرون دیده نمیشه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

هعیییییی😢

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2714
2706