2726
عنوان

دوسدارم زودترتموم بشه این دوران😭

307 بازدید | 38 پست

چندماهه عقدم معلومم نیس کی عروسی میکنیم دوسدارم زودترتموم بشه دوران عقد

شما چکارمیکنید کهه بهتون خوش بگذره تواین دوران

خیلی یک نواخت شده زندگیمون

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

من با پروفت ریتم گرفتم😐

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من دو ساله عقدم  ولی خیلی خوبه که  خیلیم خوش میگذره 😄

اخه بلاتکلیفی

نمیدونی کجاباشی

نمیتونی برازندگیت تصمیم بگیزی

یجوریه اصلا

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
من با پروفت ریتم گرفتم😐

تکون بده

سعی کن لذت ببری عزیزم

منم خیلی غرمیزدم درسته سخته ولی باید از شرایط نهایت استفاده رو کرد میتونید باهم برید بیرون وسفرهای دونفره

الان خرجی ندارید به جز اینا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم برید بیرون کافه رستوران پارک گردش سینما یا باهم قدم بزنید کلی کارهای دیگه ....

شهرما زیاد جانداره برای تفریح

سینما میریم چندوقت یبار

پارکم شوهرم میگه حال ندارم

کافه هاشم درست حسابی نیس

چند وقته عقدی مگهههه😕

از اذر ماه

2706