2733
2734
عنوان

یعنی هیشکی هیچ ایده ایی نمیده و کمکی به من نمیکنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 70 پست
خودتو ناراحت نکن حالا ، اگه اونجوری نیست که قیمت براش مهم باشه یه چیز معمولی بگیر، یا حتی یه چیزی بگ ...

اینجوری ک نیس طفلک اما خودش برا تولدم پلاک طلا گرف منم دوست دارم حداقل یچی خوب بگیرم با همین هزینه کم ایشونم میدونم توقعی نداره اصلا فقط میخام خوب باشه و خوش بگذره به دوتامون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینجوری ک نیس طفلک اما خودش برا تولدم پلاک طلا گرف منم دوست دارم حداقل یچی خوب بگیرم با همین هزینه ک ...

پس ذهن خودتو در گیر نکن به اینکه حتما کادوی خوب و قیمتش زیاد باشه بگیری همین که اونروز بهتون خوش بگذره و خوشحال باشین کلی ذوق میکنه 

منم تولد نامزدم نزدیک براش ی شلوار کتان گرفتم اندازشو دقیق نمیدونستم ب فروشنده گفتم اگ اندازه نبود برام عوضش کن کیکم میخام اماده بگیرم چون جشنمون دونفرس ی میز ساده با کیک و کادو و بادکنک عدد تولدش.ی لباس خواب خیلی خوشگلم واسه خودم گرفتم ک براش بپوشم میخوام خوبیاشو بنویسم تو ۲۶تا برگه چون تولد ۲۶سالگیشه و بندازم تو ی بادکنک همینا دیگ

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

عزیزم فک کن ببین نامزدت چی نیاز داره هرچی لازم بود همونو بگر مردا چیزی ک لازم دارنو دوس دارن 

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2738

من یبار پول ریختم توی قلک خوشگل و قلک را کادو کردم بهش دادم البته من مبلغ پول را همشو اسکناس۲ هزاری گرفتم و این براش خیلی جالب بود یا مثلا میتونی با اسکناس دسته گل درست کنی بهشم بگو چون الان زیاد با سلیقت اشنا نیستم این کارو کردم 

یارب نظر تو برنگردد...

خوش ب حالتون بچه ها 🙁خودتون راحت میتونین برید بیرون کلی سوپرایز انجام بدین برا همسرتون، من اولین سالگرد ازدواجمون بود فقط یه میز چیدم هر چی داشتم گذاشتم رو میز 😅فقط شلوغش کردم ولی بنده خدا انتظار نداشت کلی ذوق کرد 

منم تولد نامزدم نزدیک براش ی شلوار کتان گرفتم اندازشو دقیق نمیدونستم ب فروشنده گفتم اگ اندازه نبود ب ...

خوبه عزیزم خوشبخت بشی 😊🌹اتفاقا نامزد منم 26ساله میشه و خیییلی خوبه خداروشکر 

خوبه عزیزم خوشبخت بشی 😊🌹اتفاقا نامزد منم 26ساله میشه و خیییلی خوبه خداروشکر 

ممنون گلم چندم تولدشه؟

2706