2410
2553
عنوان

این چِک تقلبی هستش؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 56 پست
اها   یعنی حتی اگه کسی که چک رو بابت ضمانت به من داده صاحب اصلی چک نباشه(یعنی چک از دسته چ ...

بله 

یه چک قبل  از رسیدن موعد سررسید امکان داره ده بار دست به دست شه این چک بنام حامل صادر شده هیچ مشکلی نداره هرکسی ببره بانک با ارائه بانک ملی و پشت نویسی کردن چک میتونه نقدش کنه اگه حساب موجودی داشته باشه

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
بله  یه چک قبل  از رسیدن موعد سررسید امکان داره ده بار دست به دست شه این چک بنام حامل صاد ...

فردا که بردم بانک هیچی نگم و توضیحی ندم؟نگم که ببینین چک تقلبیه یا واقعی؟

فقط بگم که ببینید توی حساب طرف پول هست یا خیر؟بعد بقیه مراحل و پشت نویسی و...؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا که بردم بانک هیچی نگم و توضیحی ندم؟نگم که ببینین چک تقلبیه یا واقعی؟ فقط بگم که ببینید توی ح ...

گفتم ک بگیرش رو به نور اگه تو بافت کاغذش آرم و نوشته بانک سپه دیدی یعنی تقلبی نیست

گفتم ک بگیرش رو به نور اگه تو بافت کاغذش آرم و نوشته بانک سپه دیدی ...

هیچی نمیبینم بخدا.

کجای ورقه ی چک دقیقا باید این آرم باشه؟ نیس هیچی.

مثل ورق سادس  

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2456
   هیچی نمیبینم بخدا. کجای ورقه ی چک دقیقا باید این آرم باشه؟ نیس هیچی. مثل ورق سادس & ...

خوب ببرش بانک عین حقیقتو بگو 

بگو تو وسائل پدرم پیدا کردم می خواستم ببینم آیا معتبره یا نه نترس نمیگیرنت

خوب ببرش بانک عین حقیقتو بگو  بگو تو وسائل پدرم پیدا کردم می خواستم ببینم آیا معتبره یا نه نتر ...

خخخ

بخدا از گرفتنم نمیترسم.ولی از این میترسم بردار و خواهرام بفهمن بگن رفتی تک خوری کنی ایناها خدا مچتو گرفت و رسوا شوی😂  

حالا فردا یا یه داستانی میسازم میگم یا اینکه میگم توی خونه پیدا کردم اصلا...توی وسایل قدیمی و..

همینکارو بکنید

ممنونم ازتون

واقعا ممنون که جواب دادید تک به تک سوالام رو..💜💛

اینجا توی نی نی سایت هیچکی حوصله جواب کسی دادن رو نداره

2714
همینکارو بکنید

سلام

بردم نزدیک ترین بانک سپه.

چک اسکن شده هستش و تقلبی  

گفتم شماره حسابشم چک کنید گفت اونم تقلبی

حتی پرسیدم میتونم پیگیری ایی چیزی بکنم؟ گفتن خانوم جون پاشو برو ما الان موظفیم که نمیدونم گزارش بزنیم چیزی بزنیم...منم گفتم خدانگهدار و پاشدم رفتم  

سلام بردم نزدیک ترین بانک سپه. چک اسکن شده هستش و تقلبی     گفتم شماره حسابشم چک کنید ...

یه صدقه حتما بده ک واست دردسر نشد 

البته گفتی تو نور گرفتم هیچی معلوم نیست ها من شک کردم گفتم شاید چکای قدیمی اینطوری نباشن 

حالا اشکال نداره فکر کن همچین چیزی اصلا نبوده