2726
عنوان

این چِک تقلبی هستش؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست
نه دردسر نمیشه مگه اینکه این چک دزدی یا پیدا شده باشه اگر نه چک رو باید بخوابونید به حساب تا برگشتی ...

یعنی حتی اگه چک درست و واقعی باشه پس به همین راحتی ها وصول نمیشه و از حساب طرف ور نمیدارن مستقیم بدن به من درسته؟؟

باید مراحل هایی رو طی کنه؟

بعد من نمیدونم این چک توی وسیله های پدرم چیکار میکرد! اصلا شاید پیدا کرده یا شاید یکی دزدیده این چک رو..اونوقت تکلیف چی میشه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
بله می تونه بفهمه توسط کی وصول شده چک منتها چول مبلغ چک خیلی بالا نیست همون موقع از صاحب حساب استعلا ...

هیج کار خاصی نمیتونه بکنه بعد از وصول ،نه؟

میتونم اصلا اسم پدرم رو هم نبرم و بگم من این چک رو از یکی از مشتری هام یا آشناهام گرفتم به عنوان ضمانت و حالا که اون آشنا پیداش نیس میخوام بگیرمش..میشه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیج کار خاصی نمیتونه بکنه بعد از وصول ،نه؟ میتونم اصلا اسم پدرم رو هم نبرم و بگم من این چک رو از ی ...

چون اسم دریافت کننده روی چک حامل قید شده هرکی ببره بانک با ارائه کارت ملی می تونه وصول کنه یا در صورت عدم موجودی برگشت بزنه

پشت چک توضیحاتی نداره ؟

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2728
بله باید مراحل طی بشه.اگه اعلام سرقت شده باشه که هیچ اعتباری نداره 

اعلام سرقت شده باشه و من الان این چک رو ببرم مشکلی واسم پیش نیاد!؟

بخشید اینقدر سوال پرسیدم و خستتون کردم..

معذرت

چون اسم دریافت کننده روی چک حامل قید شده هرکی ببره بانک با ارائه کارت ملی می تونه وصول کنه یا در صور ...

هیچی نزده پشتش‌...

پس چی میگن که چون از تاریخش گذشته باید مراحلی طی بشه؟

هیچی نزده پشتش‌... پس چی میگن که چون از تاریخش گذشته باید مراحلی طی بشه؟

مراحل چیش طی بشه ؟

هرکی یه چیزی میگه شما نمی خواد خودتونو اذیت کنی ببر بانک اگه موجودی داشت وصول کن اگرم نداشت مایل بودی برگشت بزن نبودی هیچی چرا گیج میکنی خودتو؟

چون اسم دریافت کننده روی چک حامل قید شده هرکی ببره بانک با ارائه کارت ملی می تونه وصول کنه یا در صور ...

عکس پشت چک رو گذاشتم

ببرید بانک قبل اینکه پشت نویسی کنید بدید صندوقدار چک کنه ببینه پول تو حساب هست یا نه اگه بود پشت نویسی کنید اگرم خواستید برگشت بزنید خود صندوقدار بانک بهتون میگه چیکار باید بکنید چک ضمانت روی چک معمولا مینویسن که بابت ضمانت فلان چیز این چک کشیده شده اما پشت و روی این چک چیزی قید نشده

مراحل چیش طی بشه ؟ هرکی یه چیزی میگه شما نمی خواد خودتونو اذیت کنی ببر بانک اگه موجودی داشت وصول کن ...

چه میدونم..

بخدا این دو روزه خودمو گیج کردم که ببرم بانک یا نبرم!

میترسم سرقتی باشه یا گم شده باشه..و برام دردسر بشه...

از یه طرفم با خودم همش میگم بابام آدمی نبوده که آت و آشغال و جیز بدردنخور برداره بین مدارکش بزاره....

بازم ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

تشکر💜💜💜💜💜💛

ببرید بانک قبل اینکه پشت نویسی کنید بدید صندوقدار چک کنه ببینه پول تو حساب هست یا نه اگه بود پشت نوی ...

اها

یعنی حتی اگه کسی که چک رو بابت ضمانت به من داده صاحب اصلی چک نباشه(یعنی چک از دسته چک خودش نباسه و بهش داده باشن)بازم باید روی جک جیزی بنویسه و امضاء کنه بگه بابت فلان چیز دارم میدم چک رو؟

فردا که بردم بانک هیچی نگم و توضیحی ندم؟نگم که ببینین چک تقلبیه یا واقعی؟فقط بگم که ببینید توی حساب طرف پول هست یا خیر؟

2706