2726
عنوان

این چِک تقلبی هستش؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست
نکنه برم و بهم گیر بدن که این تقلبیه از کجا آوردی! همون سال هم از ترس اینکه تقلبی باشه نبردم. ...

امضا رو با شماره حساب تطبیق میدن.... اونی که چک به اسمش هست پاش گیره میتونی ازش شکایت کنی چک تقلبی داده... نگران نباش ببر بانک بگو پدرم فوت کرده از مدارکش پیدا کردیم نمیدونیم واسه کی هست

تو نور نگاهش کن اگه آرم و نوشته بانک سپه زمینه کاغذش بود یعنی تقلبی نیست 

بعد از تاریخ چک تا هر زمانی ک بخواید میتونید چک رو وصول کنید منتها اگر حساب موجودی نداشته باشه تا شش ماه میتونید شکایت کیفری کنید بعد از اون شامل شکایت حقوقی میشه

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امضا رو با شماره حساب تطبیق میدن.... اونی که چک به اسمش هست پاش گیره میتونی ازش شکایت کنی چک تقلبی د ...

آخه میخوام خودم بگیرم چک رو...

نکنه بگم مال پدرمه بگن خودش یا همسرش بیاد ؟

بهتر نیس بگم چند سال پیش بجای یه پولی دوست فوت شده ام بهم این چک رو گرو داد؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
تو نور نگاهش کن اگه آرم و نوشته بانک سپه زمینه کاغذش بود یعنی تقلبی نیست  بعد از تاریخ چک تا ه ...

اگه طرفی که چک داده فوت کرده باشه چی؟🤔

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728
اگه طرفی که چک داده فوت کرده باشه چی؟🤔

صاحب حساب که فوت کنه تمام حساباش تا زمان انحصار وراثت مسدود میشه و باید از وراث طلب بدهیتونو بکنید

تقلبی نیس ولی چک معتبری هم نیست از این چکای قدیمیه شاپرک نداره چکتون تو هر شعبه ای وصول نمیشه فقط ...

من فعلا میشه فردا ببرمش نزدیک ترین بانک شعبه بانک سپه؟

آخه یکم اون شعبه ای که روش زده دوره ازم.

یعنی ممکنه برم و درست باشه و بتونم پول رو بگیرم؟ مشکلی واسم پیش نمیاد اگه تقلبی باشه!؟ همون سال هم ...

نه دردسر نمیشه مگه اینکه این چک دزدی یا پیدا شده باشه

اگر نه چک رو باید بخوابونید به حساب تا برگشتیش بیاد و مراحل قانونیش طی بشه چون تاریخش گذشته  

یعنی همون سال باید میبردم؟  الان اینو باید کدوم شعبه ببرم؟ راستی یه سوال دیگه هم دارم:م ...

چکی ک از تاریخش بگذره حقوقی میشه

دردو سر داره تا پول شه

نمیشه بگی اشتباه کشیدم از نظر قانونی رد این قانون

صاحب حساب که فوت کنه تمام حساباش تا زمان انحصار وراثت مسدود میشه و باید از وراث طلب بدهیتونو بکنید

ممنونم.

حالا فردا میبرم  نزدیک ترین شعبه بانک سپه.

بعد اگه راستکی و واقعی بود میبرم شعبه خودش که نوشته مدرس.

کسی که چک داده اگه از حسابش بردارن و چک منو وصول کنن ممکنه بتونه پیگیری کنه بفهمه کی چک رو وصول و برداشت کرده؟

وایی یعنی اگه وصول بشه به همین راحتی ها مقداریشو نذر کردم بدم بره فقط.

چکی ک از تاریخش بگذره حقوقی میشه دردو سر داره تا پول شه نمیشه بگی اشتباه کشیدم از نظر قانونی رد ای ...

ای وای...

یعنی خیلی دردسر داره تا پول بشه واسم؟

نیفتم دنبالش بهتره؟

ن فقط شعبه خودش جوابتونم نمیدن میتونی امتحان کنی

اها.

.یعنی اگه جای دیگه ببرم فقط یه کلام میگن:برو شعبه ی خود چک؟

ممنونم. حالا فردا میبرم  نزدیک ترین شعبه بانک سپه. بعد اگه راستکی و واقعی بود میبرم شعبه خود ...

بله می تونه بفهمه توسط کی وصول شده چک منتها چول مبلغ چک خیلی بالا نیست همون موقع از صاحب حساب استعلام نمیشه برا وصول ولی امکان داره مسیج براش بره ک از حسابش برداشت شد

2706