2737
2734
عنوان

این چِک تقلبی هستش؟؟ +عکس

1234 بازدید | 56 پست

من تا حالا نه دسته چک داشتم که چک بکشم.

نه از کسی چک قبول کردم.

اما پدر خدابیامرزم توی مدارک کاریش این چک بود و من پیداش کردم.(از اونجایی که پدرم اهل چک قبول کردن از کسی نبود شک کردم تقلبی باشه و الکی باسه چک.پس همون سالی که تاریخ چک بود نشون یکی از فامیلا که توی بانک کار میکرد دادم و گفت تقلبی هستش! ما هم نیازی بهس نداشتیم و خوشمون از دردسر هم نمیومد.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بهش نمیخوره تقلبی باشه.

خیلی این روزا احتیاج به پول داریم‌.

چک اگه از سال و تاریخی که روش نوشته گذشته باشه دیگه ارزش نداره؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بهش نمیخوره تقلبی باشه. خیلی این روزا احتیاج به پول داریم‌. چک اگه از سال و تاریخی که روش نوشته گذ ...

چرا میتونی هر موقع خواستی بگیری بانک نشون بده چک کنن که اون شماره ها درسته معمولا شماره حساب و اسم صاحب حساب چاپ میشه روی چک حالا این قدیمیه نمیدونم

ببر بانک نشون بده ب اشنا اعتماد نکن

آره بخدا.

میترسم از حسودی و بدجنسی گفته باشه تقلبیه! تازه میخواست همون سال و همون لحظه پاره کنه چک رو.منم گفتم نکن بده بردارم!

شماره شعبه رو ببر بخونن تو بانک سپه ببینن همچین چکی وجود داره یا نه  همسرم گفتن این چک ها قدیم ...

یعنی ممکنه برم و درست باشه و بتونم پول رو بگیرم؟

مشکلی واسم پیش نمیاد اگه تقلبی باشه!؟

همون سال هم از ترس اینکه تقلبی باشه و ببریم بانک و بهمون گیر بدن نبردم.

چرا میتونی هر موقع خواستی بگیری بانک نشون بده چک کنن که اون شماره ها درسته معمولا شماره حساب و اسم ص ...

نکنه برم و بهم گیر بدن که این تقلبیه از کجا آوردی!

همون سال هم از ترس اینکه تقلبی باشه نبردم.

چک و ورقه ی چک مثل صدتومنی و پنجاه تومنی نیس که با دستگاه ببینن تقلبیه یا واقعی؟

فقط از طریق اطلاعات نوشته شده روی چک میفهمن؟

تقلبی نیس ولی چک معتبری هم نیست از این چکای قدیمیه شاپرک نداره چکتون تو هر شعبه ای وصول نمیشه فقط ...

یعنی همون سال باید میبردم؟

الان اینو باید کدوم شعبه ببرم؟

راستی یه سوال دیگه هم دارم:مثلا من چک بکشم واسه کسی.بعد از یه مدت یا چند روز ،میتونم به بانک اطلاع بدم اون چکی که کشیدم رو وصول نکنن؟ و بگم اشتباه کشیدم و ندن پول رو به طرف؟

2706