1147
1226
عنوان

این چِک تقلبی هستش؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 55 پست
چون اسم دریافت کننده روی چک حامل قید شده هرکی ببره بانک با ارائه کارت ملی می تونه وصول کنه یا در صور ...

عکس پشت چک رو گذاشتم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببرید بانک قبل اینکه پشت نویسی کنید بدید صندوقدار چک کنه ببینه پول تو حساب هست یا نه اگه بود پشت نویسی کنید اگرم خواستید برگشت بزنید خود صندوقدار بانک بهتون میگه چیکار باید بکنید چک ضمانت روی چک معمولا مینویسن که بابت ضمانت فلان چیز این چک کشیده شده اما پشت و روی این چک چیزی قید نشده

توجه توجه- من آقا هستم
مراحل چیش طی بشه ؟ هرکی یه چیزی میگه شما نمی خواد خودتونو اذیت کنی ببر بانک اگه موجودی داشت وصول کن ...

چه میدونم..

بخدا این دو روزه خودمو گیج کردم که ببرم بانک یا نبرم!

میترسم سرقتی باشه یا گم شده باشه..و برام دردسر بشه...

از یه طرفم با خودم همش میگم بابام آدمی نبوده که آت و آشغال و جیز بدردنخور برداره بین مدارکش بزاره....

بازم ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

تشکر💜💜💜💜💜💛

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

ببرید بانک قبل اینکه پشت نویسی کنید بدید صندوقدار چک کنه ببینه پول تو حساب هست یا نه اگه بود پشت نوی ...

اها

یعنی حتی اگه کسی که چک رو بابت ضمانت به من داده صاحب اصلی چک نباشه(یعنی چک از دسته چک خودش نباسه و بهش داده باشن)بازم باید روی جک جیزی بنویسه و امضاء کنه بگه بابت فلان چیز دارم میدم چک رو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فردا که بردم بانک هیچی نگم و توضیحی ندم؟نگم که ببینین چک تقلبیه یا واقعی؟فقط بگم که ببینید توی حساب طرف پول هست یا خیر؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
اها   یعنی حتی اگه کسی که چک رو بابت ضمانت به من داده صاحب اصلی چک نباشه(یعنی چک از دسته چ ...

بله 

یه چک قبل  از رسیدن موعد سررسید امکان داره ده بار دست به دست شه این چک بنام حامل صادر شده هیچ مشکلی نداره هرکسی ببره بانک با ارائه بانک ملی و پشت نویسی کردن چک میتونه نقدش کنه اگه حساب موجودی داشته باشه

توجه توجه- من آقا هستم
بله  یه چک قبل  از رسیدن موعد سررسید امکان داره ده بار دست به دست شه این چک بنام حامل صاد ...

فردا که بردم بانک هیچی نگم و توضیحی ندم؟نگم که ببینین چک تقلبیه یا واقعی؟

فقط بگم که ببینید توی حساب طرف پول هست یا خیر؟بعد بقیه مراحل و پشت نویسی و...؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فردا که بردم بانک هیچی نگم و توضیحی ندم؟نگم که ببینین چک تقلبیه یا واقعی؟ فقط بگم که ببینید توی ح ...

گفتم ک بگیرش رو به نور اگه تو بافت کاغذش آرم و نوشته بانک سپه دیدی یعنی تقلبی نیست

توجه توجه- من آقا هستم
       گفتم ک بگیرش رو به نور اگه تو بافت کاغذش آرم و نوشته بانک سپه دیدی ...

هیچی نمیبینم بخدا.

کجای ورقه ی چک دقیقا باید این آرم باشه؟ نیس هیچی.

مثل ورق سادس  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   هیچی نمیبینم بخدا. کجای ورقه ی چک دقیقا باید این آرم باشه؟ نیس هیچی. مثل ورق سادس & ...

خوب ببرش بانک عین حقیقتو بگو 

بگو تو وسائل پدرم پیدا کردم می خواستم ببینم آیا معتبره یا نه نترس نمیگیرنت

توجه توجه- من آقا هستم
8
خوب ببرش بانک عین حقیقتو بگو  بگو تو وسائل پدرم پیدا کردم می خواستم ببینم آیا معتبره یا نه نتر ...

خخخ

بخدا از گرفتنم نمیترسم.ولی از این میترسم بردار و خواهرام بفهمن بگن رفتی تک خوری کنی ایناها خدا مچتو گرفت و رسوا شوی😂  

حالا فردا یا یه داستانی میسازم میگم یا اینکه میگم توی خونه پیدا کردم اصلا...توی وسایل قدیمی و..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینکارو بکنید

ممنونم ازتون

واقعا ممنون که جواب دادید تک به تک سوالام رو..💜💛

اینجا توی نی نی سایت هیچکی حوصله جواب کسی دادن رو نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینکارو بکنید

سلام

بردم نزدیک ترین بانک سپه.

چک اسکن شده هستش و تقلبی  

گفتم شماره حسابشم چک کنید گفت اونم تقلبی

حتی پرسیدم میتونم پیگیری ایی چیزی بکنم؟ گفتن خانوم جون پاشو برو ما الان موظفیم که نمیدونم گزارش بزنیم چیزی بزنیم...منم گفتم خدانگهدار و پاشدم رفتم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
سلام بردم نزدیک ترین بانک سپه. چک اسکن شده هستش و تقلبی     گفتم شماره حسابشم چک کنید ...

یه صدقه حتما بده ک واست دردسر نشد 

البته گفتی تو نور گرفتم هیچی معلوم نیست ها من شک کردم گفتم شاید چکای قدیمی اینطوری نباشن 

حالا اشکال نداره فکر کن همچین چیزی اصلا نبوده 

توجه توجه- من آقا هستم