2726
عنوان

بو دادن بادام

3509 بازدید | 12 پست

بادام بوداده رو چجورى درست ميكنين؟ همينطورى ميريزين تو ماهيتابع؟ 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میریزم صداش که دراومد یه کم آبلیمو ونمک قاطی میکنم میریزم کم کم روش ه مدام هم میزنم بازم که صداش ...

اوكى

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2728
من میریزم صداش که دراومد یه کم آبلیمو ونمک قاطی میکنم میریزم کم کم روش ه مدام هم میزنم بازم که صداش ...

مادربزرگم با هسته زردآلو این کاررومیکرد عالی بود عالی

همیشه ۱۸ساله هستم  
با اجازه اسی لطفا تخمه بوداده رو هم بگین چه جوری درس کنم؟😘

من مامانم اينطورى درست ميكنه كه اول تخمه ها رو كه ريخت تو ماهيتابه اب و نمك ميريزه روش يكم تا بپزه 

ابش كه كشيده شد تفت ميده تا جاييكه خوب بو داده بشه

مادربزرگم با هسته زردآلو این کاررومیکرد عالی بود عالی

چه جالب

تا حالا هسته زردالو بوداده نحوردم

چه جالب تا حالا هسته زردالو بوداده نحوردم

راستی من تخمه کدو تنبل روبومیدم اونم خیلی کیف میده مغز روتقویت می‌کنه بانمک دریا وآبلیموتازه  یعنی وقتی بومیدم هیچیش نمی‌مونه سرش دعواست

همیشه ۱۸ساله هستم  

[QUOTE=87867520]خوب میشه مثل مغازه؟؟[/QUOT]

نميدونم مغازه چطورى ميشه

بنظر خودم كه اونطورى كه مامانم درست ميكنه خوب ميشه