2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به جادو و دعا نویسی چیه

855 بازدید | 45 پست

من یه جورایی فک میکنم یکی از اعضاء خونوادم (برادرم)و جادو کردن . ب طوری که نمیتونه برا زندگیش تصمیم بگیره وقتی که در اثر طلاق زندگیش از هم پاشید الان بپیشتر از ۲۰ ساله که ازدواج فراریه و زندگیش به هم ریخته . شما نظر بدید 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

واقعیت داره

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واقعیت داره 

خیلیارودیدم 

متاسفانه جای ماخییلی زیاده چه زندگیاکه ازهم پاشیدن یعنی جادوکردن براشون

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
خب برو دعا نويس ديگه ما كه طالع بين نيستيم نميتونيم بفهميم واقعا دعا داره يا نه!!! پيش دعا نويسي برو ...

خب پیدا کردن این ادم درست و صادق از کجا؟

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
2738
واقعیت داره  خیلیارودیدم  متاسفانه جای ماخییلی زیاده چه زندگیاکه ازهمسرت پاشیدن یعنی جاد ...

چه زندگیها که مادرشوهرم باهمین کار که از هم نپاشوند ابانم زندگی منو...پسرشو کرده گرگ درنده انداخته به جونم...یروز عالی یکماه وحشی...توی چشم خودم ازش دیدم که گرفته وبه نتیجه رسیده

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
2706