2726
عنوان

كار كردن تو خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1640 بازدید | 79 پست

منم خواهر شوهرم

دائم عروس ها میان خونه مون

و خیلی کم پیش میاد بیان کمک

رسما من و مادرم براشون کلفت هستیم

من که اصلا ته دلم از اینکه برا اونها کار میکنم راضی نیستم

به اجبار مامانم کار میکنم

الان ی سری کاسه داغتر از آش میشن خوب دوست نداره کار کنه مگه مجبوره اه

ایشون تاپیک زده پرسیده نظر شما چیه؟!!! بقیه که نرفتن  از تو خونش بکشن بیرون بگن این فکرا چیه تو میکنی. تاپیکو دقیق بخون. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه اینجوری بقیه ازت فاصله میگیرن و باهات صمیمی نمیشن 

فکر میکنی 

وقتی حد و حدود روابط و برخوردت رو مشخص میکنی و به خودت احترام میذاری بقیه هم بهت احترام میذارن و دوستت دارن 

یه عروس میشناسم که همیشه تو مهمونیا کار میکنه ، از ظرف شستن تا سفره انداختن و جارو کشیدن ، یه جاری داره که ایشون دست به هیچی نمیزنه و همیشه فقط در سکوت و با لبخند داره به حرف بقیه گوش میده 

میدونی کدومو رو چشم میذارن ؟ 

اونی که رسمی رفتار میکنه و مثل مهمون با ناز و کرشمه میاد و میره .. به اونی که کار میکنه دستور میدن،ازش پذیرایی نمیکنن و توقع دارن همیشه کاراشونو کنه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728
شاید از حرفم ناراحت شی ولی اون نکنه اشکال نداره. بیخیالش‌. تو داری شخصیت و خانومی خودتو نشون میدی. ...

چقدر آدم خوبی هستی تو گریم اومد.امروز خ دلم گرفته شاید خاستم دعوا کنم ببخش دوست من

فکر میکنی  وقتی حد و حدود روابط و برخوردت رو مشخص میکنی و به خودت احترام میذاری بقیه هم بهت اح ...

حرفت درسته البته بستگی به طرف داره 

من خاهرشوهرم خیلی با شعوره ،یه نوبت من مسشورم ظرفا رو ،دفعه ی بعد میگه تو صبح شستی نوبت منه ،بعد شستن ظرفا هم ،مادرشوهر و خاهرشوهرم کلی تشکر می کنن 

من با جاریام مشکل دارم 

بعنوان عروس بزرگ تو جمعی که هستیم چجوری باهاشون برخورد کنم ؟؟

مثلا ما یه هیأت خانوادگی داریم که باید سه تا عروس به دویست سیصد نفر چایی بریزیم ،لازمه مدیریت کار رو بر عهده بگیرم 

آخه دو تا جاریام علیه منن اذیت می کنن ،فک می کنم زیادی بهشون خندیدم و کار رو خراب کردم 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

خواهر شوهرام باشن نمیزارن من پا بزارم تو اشپزخونه ولی خودمون تنها باشیم شوهرم میشوره من اب میکشم.. مادرشوهرم میگه برو بشین ولی من دلم نمیاد

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
حرفت درسته البته بستگی به طرف داره  من خاهرشوهرم خیلی با شعوره ،یه نوبت من مسشورم ظرفا رو ،دفع ...

ای جونم 

سیاست و مهربونی تو رابطه خیلی مهمه ولی از اون مهمتر اینه که خودت باشی 

به قول مادرشوهرم همیشه یه نمیدونم و نمیتونم داشته باش ، بیشتر شنونده باش و حرف بقیه رو چال کن تو گوشات 

اینجوری نه علیهت میتونن چیزی بگن نه از حدشون خارج شن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

خیلی کم میرم خونشون در حد دو ماه دو روز چون راهمون دوره

در حد سفره انداختن و جمع کردن و کمک توی آشپزی کمک میکنم

اونا هم همینقد میان خونم و در همین حد کمک میدن..

کلا ازین مدل رابطه راضیم

وا یعنی چی

منم نامزدم اصلانمیزارم مادرشوهرم کارکنه اون فقط غذارو درست میکنه خودم میبرم میارم میشورم

پدرشوهرم که محل کارش ی شهردیگس کلا نیست ماهی ی بارمیاد

خواهرشوهرم یکی دارم اونم وقتی باشه دوتایی کارمیکنیم

برادرشوهرم ندارم

بیشتراوقات خودم و شوهرم و مادرشوهرم هستیم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

من همیشه کمکش میکنم؛مادرشوهرمم همینطور؛ینی بیاد خونه ام هر کاری باشه بی منت کمک میکنه؛یا برام قرار باشه مهمون بیاد سریع قبل مهمونا میاد کلی کمکم میکنه؛بنظرم آدم هر جوری با مادرشوهر رفتار کنه اونم متقابلا همون رفتارو میکنه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

هيچ ايرادي نداره تا وقتي كه وظيفت ندون من ميرفتم كار ميكردم بعد به شوهرم زنگ زده بود شنيدم داره ميگه عروس گرفتيم كارامونو بكنن يعني مادرم اينام برن خدمتشون كنن منم ديگه دست به سياه وسفيد نميزنم ميرم خودمو بكشم دوتا ظرف اب بزنم

اولا هر جور که خومون پیش بگیریم پیش میره..هر دیدی داشته باشی پیش میاد.

دوما استثنا گاهی وجود داره که اخلاق خانواده شوهر یجورایی باشه..

سوما الان دیگه این دید وجود نداره که عروس بیاد کار کنه

چهارما مگه میشه ادم بشینه بقیه کار کنن؟؟؟

من خونه مادر شوهرم غذاکه نمیتونم بپزم به طبعشون.ولی برا سفره انداختن وظرف شستن واقعا اندازه توانم ومعمول کمک میکنم.اما مادر شوهرم نمیذاره.انقدقسم میده.انگار مادر خودم....خواهر شوهرم که بلند نمیشه خونه مادرش کارکنه...ولی دیگه خودش از رو رفته همش عذر خواهی میکنه.....به فهم ودرک طرفت بستگی دااره

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

من قبلا ظرف میشستم ولی الان خودم میگم اگه سالاد دارین بدین من درست میکنم تو پهن و. جمع کردن سفره هم کمک میکنم

چون مادرشوهرم نمیتونه و یکی از خواهرشوهرام میپزه و ظرف و. اماده میکنه

اون یکی همیشه موقع شام میاد دخترش هم دست به هیچی نمیزنه میاد میخوره میره کنار بچه ش هم خواب باشه کمک نمیکنه

بالاخره اونا خریدن و پختن منم باید کمک کنم دیگه

2706