2726
عنوان

اگه سرطان حلق یا گلو دیدید در اطرافیان بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 54360 بازدید | 95 پست

با سلام من معمولاکم میام اینجا و کامنت میذارم ولی احساس میکنم نگرانید وظیفه دونستم راهنمایی کنم اولا خیالتون راحت باشه و فکر سرطان رو از ذهنتون بیرون کنید چون نود درصد سرطان حنجره مربوط به افراد سیگاری و بالای پنجاه سال هست متاسفانه عموی بنده حدود چند ماهه که درگیرش شده و دلیلشم اینه که حدود شصت ساله مداحی میکنه بعدشم سیگار زیاد میکشه علائمش این بود که یه مدت لاغر و کم اشتها شده بود بعد کم کم صداش ضعیف و ضعیف تر شد تا اینکه دکتر متخصص تشخیص سرطان حنجره دادن ولی چون سنش بالاست عمل نکرد چون عمل سختی داره من یه احتمال در مورد شما میدم واونم تول هست ولی این مشکل بیشتر بین کودکان رایجه ولی بعضی وقتها تو بزرگسالان هم مشاهده میشه تول که در برخی جاها به اون قاروق هم میگن مشکلیه که در اون یه چیزی از مواد غذایی یا تیکه از استخوانی چیزی تو یه قسمت از حلق گیر میکنه و باعث عفونت و تب هم میشه ولی بیشتر دکترها سر در نمیارن  و یه همچین چیزی رو هم قبول ندارن  و شاید مسخره هم بکنن ولی من به وفور دیدم بهتره به یه تول گیر مراجه کنید ضرری نداره 

قضاوت کردن درمورد دیگران درواقع دعوت همان قضیه به زندگی خودمان است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام من معمولاکم میام اینجا و کامنت میذارم ولی احساس میکنم نگرانید وظیفه دونستم راهنمایی کنم اولا ...

ببخش عزیز.اولا چند سالشونه عموتون.دوما اینکه گلو دردی گوش دردی بوی بد دهن و.... چه علائمی داشتن سرطان اگه تو خود تار صوتی باشه سریع گرفتگی صدا میده و درمان میشه حتما از ایشون خارج از تارهای صوتی بوده

2728
نه بهتر نشدم فک نمیکنم برا تیرویید باشه.شما مشکلتون دقیق چیه 

من تیروئیدم کم کار شده تو بارداری 

بعد رفتم دکتر دست به گلوم زد هیچی نگفت و قرار شد دو روز تو هفته قرص نخورم

بعد اومدم خونه شب رفتم دکتر عمومی ،دست زد گفت تیروئیدت انگار ورم داره یکم ،و گلوت آفت زده ،اگه تا سه چهارروز خوب نشد برو جراح ،منم نرفتم چون صبحش پیش متخصص بودم هیچی نگفت 

بعد یه موقع هایی آب گلوم رو قورت میدم انگار گلوم مثل خلط داره 

سلام.منم مث علائم شمارو دارم.من ندول تیروئید دارم. ولی همون سمت احساس می کنم گردنم ورم داره کلا.دست میزنم مشخص میشه. سونو از لنف هم همون موقع دادم .چیزی نگفتن.

حالا میخوام برم دکتر گوش و حلق و بینی

خیلی میترسم.یعنی چیه

سلام.منم مث علائم شمارو دارم.من ندول تیروئید دارم. ولی همون سمت احساس می کنم گردنم ورم داره کلا.دست ...

سلام عزیز من ورم ظاهری ندارم.ولی از داخل حس چسبیدن و زبری دارم.شما هم حس میکنی چیزی چسبیده به همون سمت گردنت 

سلام عزیز من ورم ظاهری ندارم.ولی از داخل حس چسبیدن و زبری دارم.شما هم حس میکنی چیزی چسبیده به همون س ...

آره.من حس می کنم کلا به گلوم یه چیزی چسبیده.گاهی دردم داره

هیچیت نیست.نگران نباش

رفتم دکتر. گفت هیچی نیست بخاطر تیروئیدته

نیلدون ندولت چقده 😢😢  من خیلی نگرانم.از من یه سانت بوده همش فک میکنم برا ندول نیست.یه حس سنگینی و چسبیدن چیزی به گردنم همون سمت ندول دارم 

2706